آرایش عجیب پزشک برای آرامش بیماران +عکس

«بای شوفانگ» پزشک بیمارستان ویتیلیگو در پکن، چین است که شبیه شخصیت‌های سنتی اپرا لباس پوشیده و آرایش می‌کند تا بیماران احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند.
آرایش عجیب پزشک برای آرامش بیماران +عکس

این متخصص پوست چینی پس از اینکه متوجه شد برای بسیاری از بیمارانش سخت است درمورد بیماریشان با او صحبت کنند و این موضوع توانایی تجویز بهترین درمان برای آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد، تصمیم گرفت راهی پیدا کند که آن‌ها احساس راحتی بیشتری کنند.

بسیاری از افراد درمقابل پزشک ناراحت و مضطرب می‌شوند بنابراین فکر کرد ظاهر خود را تغییر اساسی دهد. بای در دو هفته اخیر هر روز صبح شبیه شخصیت‌های اپرا لباس می‌پوشد و با لایه‌ای ضخیم از آرایش سنتی صورتش را می‌پوشاند. تصاویر او با این لباس و آرایش واکنش‌های زیادی را در رسانه‌های اجتماعی چین برانگیخته است. درحالی که برخی افراد تلاش او را برای راحتی بیماران تحسین می‌کنند، برخی دیگر ضرورت و کارآیی این پوشش عجیب را مورد سوال قرار می‌دهند. اما باوجود این نظرات منفی او پای تصمیم خود ایستاده و ادعا می‌کند اکنون بیماران بیشتر تمایل دارند درمورد مشکلاتشان با او صحبت کنند. او همچنین حمایت مدیر بیمارستان را نیز دارد که معتقد است روش او می‌تواند موثر واقع شود. بای یک ساعت صبح‌ها صرف آرایش و یک ساعت بعد از کار صرف پاک کردن آرایش می‌کند. این آرایش سنگین روی پوست او نیز اثر می‌گذارد، اما ادعا می‌کند این فداکاری کوچک ارزش کمک به بیماران را دارد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید