تغيير ساعت محدودیت‌های ترافیکی روز تحليف

سرهنگ حسن عابدی جانشین رئیس پلیس راهور تهران اظهار داشت: به منظور برگزاری مراسم تحليف رياست جمهوری در روز شنبه(14 مردادماه) پليس راهور تمهيداتی را پيش بينی كرده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در روز شنبه عوامل پليس به صورت 100 درصد در آماده باش به سر می‌برند؛ همچنين تردد تمامی وسایل نقليه سنگين و غير سنگين در كل شهر تهران در روز شنبه از صبح تا پايان شب ممنوع است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: آن دسته از کسانی که فردا قصد تردد در شهر تهران را دارند از وسایل نقليه عمومی استفاده كنند، چرا كه با توجه به تردد سران كشورهای خارجی در معابر بزرگراهی هم به صورت مقطعی تا 12 شب و تا پایان روز مراسم محدوديت اعمال می شود.

سرهنگ عابدی در پایان به ممنوعيت تردد در برخی معابر اشاره كرد و گفت: از ساعت 12 در مسير غرب به شرق خیابان جمهوری از تقاطع استانبول محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین فردوسی به شمال و خیابان انقلاب خواهد بود، همچنين از ساعت 12 در خیابان مجاهدین از تقاطع خیابان ایران به سمت غرب محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان زرین خامه خواهد بود و از ساعت 12 در مسیر شمال به جنوب خیابان ابن سینا در تقاطع فخر آباد محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان شهید مشکی خواهد بود. همچنین در مسیر جنوب به شمال خیابان دیالمه در خیابان امیرکبیر محدودیت ایجاد خواهد شد و مسیر جایگزین خیابان امیر کبیر به سمت غرب خواهد بود.همچنين تمامی معابر منتهی به خیابان دیالمه و آجانلو از مسیر شرق به غرب از ساعت 12 مسدود خواهد شد و تردد هرگونه خودرو و موتورسیکلت از ساعت 12 در مسیرهای اعلامی ممنوع است. از ساعت 20:30 روز شنبه (14 مردادماه) مسیر جنوب به شمال خیابان یمن مسدود و مسیر جایگزین چمران به غرب و کچویی خواهد بود.از ساعت 20:30 مسیر غرب به شرق خیابان رشید الدین فضل اله از ابتدای خیابان جدید الاحداث (خیابان غربی پارکینگ طبقاتی نمایشگاه) مسدود و مسیر جایگزین چمران و کچویی خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید