قیمت محصول شاسی بلند و جدید ایران خودرو بالا رفت

پژو 2008؛ 90 میلیون تومان

ایران خودرو در حالی به تازگی قیمت 70 میلیون تومانی محصول جدید خود به نام پژو 2008 را تکذیب کرده که به گفته یک منبع آگاه، این شرکت قیمتی بسیار بالاتر را برای خودرو موردنظر لحاظ کرده است.
پژو 2008؛ 90 میلیون تومان
به گزارش خبرنگار صنعت نویس، پژو 2008 که اولین محصول جدید پژو در ایران پس از عقد قرارداد این شرکت با ایران خودرو به شمار می رود، به احتمال زیاد به زودی رونمایی و پیش فروش خواهد شد، با این حال هنوز ایران خودرو رسما قیمت آن را اعلام نکرده است.
این در شرایطی است که یک منبع آگاه در ایران خودرو خبر از قیمت 90 میلیون تومانی برای پژو 2008 می دهد. به گفته وی، ایران خودرو قصد دارد مدل پایه (دنده معمولی) پژو 2008 را با قیمت 90 میلیون تومان روانه بازار کند. با این حساب، قیمت مدل اتومات پژو 2008 قیمتی حدود 100 میلیون تومان خواهد داشت. به نظر می رسد دلیل اصلی جلو زدن قیمت پژو 2008 از پیش بینی ها، محقق نشدن برنامه اخلی سازی این محصول مشترک ایران خودرو و پژو است.
 
Image result for ‫پژو 2008‬‎
 
این محصول ابتدا قرار بود با داخلی سازی 40 درصدی روانه بازار شود و از همین رو ابدا اعلام شد قیمت آن حدود 75 میلیون تومان (در مدل پایه) خواهد بود، با این حال داخلی سازی موردنظر عملی نشد و در نهایت هزینه تولید و قیمت 2008 بالا رفت.
 
 

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

با سلام، لطفاً از شایعه پراکنی اجتناب کنید. نظم بازار بهم ریخته شده است. با تشکر

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145