با افزایش قیمتی چند میلیون تومانی

پارس خودرو فنر قیمت را آزاد کرد

پارس خودرو قیمت محصولات خود را بین دو میلیون و 700 تا شش میلیون و 600 هزار تومان افزایش داد.
پارس خودرو فنر قیمت را آزاد کرد

به گزارش خبرنگار صنعت نویس، پارس خودرو به عنوان شرکت زیرمجموعه سایپا، قیمت جدید محصولات بالای 45 میلیون تومان خود را به نمایندگی ها ابلاغ کرد تا اولین خودروساز نیمه دولتی باشد که در سال جدید اقدام به افزایش قیمت کرده است.
طبق بخشنامه ابلاغی به نمایندگی ها، قیمت پارس تندر با افزایشی دو میلیون و 760 هزار تومانی، به 44 میلیون و 160 هزار تومان رسید. همچنین ساندرو دنده اتومات نیز که چهار میلیون و 700 هزار تومان گران شده، از این پس قیمتی برابر با 54 میلیون و 600 هزار تومان در نمایندگی های پارس خودرو دارد. قیمت مدل استپ وی این خودرو نیز با جهشی چهار میلیون و 500 هزار تومانی به 61 میلیون تومان افزایش یافته است.
بنابر اعلام پارس خودرو، تمام مدل های برلیانس نیز افزایش قیمت را تجربه کرده اند و در این بین، مدل کراس این محصول جهشی پنج میلیون و 800 هزار تومانی را تجربه کرد و بنابراین از این پس مشتریان باید این خودرو چینی را با قیمت 67 میلیون و 700 هزار تومان خریداری کنند. در نهایت اما وانت پیکاپ ریچ نیز که بیشترین افزایش قیمت را داشته، با قیمت 76 میلیون و 400 هزار تومان عرضه می شود. با این حساب، این خودرو چینی شش میلیون و 600 هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145