واکنش سایپا به "احتکار"

در پی انتشار خبری با عنوان "احتکار بزرگ سایپا" در سایت صنعت نویس، روابط عمومی سایپا جوابیه ای ارسال کرده که عینا در ذیل می آید.
واکنش سایپا به "احتکار"

مديرمسئول محترم سايت خبري صنعت نويس

باسلام

احتراماً عطف به انتشار يك گزارش تصويري در آن رسانه باعنوان "احتكار بزرگ سايپا" كه در آن ادعا شده اين گروه اقدام به احتكار محصولات جهت افزايش قيمت‌ها در بازار كرده است، جوابيه ذيل تقديم مي‌گردد. خواهشمند است مطابق با قانون مطبوعات كشور، اين جوابيه را در همان محل خبر منتشر فرماييد. جوابيه تصاوير منتشر شده مربوط به پاركينگ پيمانكار حمل محصولات توليدشده از كارخانه به سراسر كشور است كه خودروها پس از توليد توسط پيمانكار به اين پاركينگ منتقل و بعد از انجام مراحل اداري و در عرض كمتر از چند ساعت از اين پاركينگ به نمايندگي هاي سراسر كشور ارسال مي شوند. همانگونه كه در تصوير نماي باز نيز مشاهده مي‌شود تعداد خودروهاي موجود در پاركينگ در حد توليد چند ساعت محصول در سطح گروه خودروسازي سايپا است (توليد يك روز گروه سايپا حدود 3000 دستگاه خودرو است) و به‌هيچ عنوان مبين مسئله احتكار خودرو نيست. باتوجه به تعهدات گروه خودروسازي سايپا نسبت به مشتريان و تلاش اين گروه براي پاسخ‌گويي به نياز بازار كه پيشتر بارها مورد تأكيد مديران اين مجموعه قرار گرفته است، توليد و عرضه خودرو در سايپا به‌صورت روزانه و بي‌وقفه ادامه داشته و موضوع احتكار و نگهداري خودرو به هيچ وجه صحت ندارد .

اداره ارتباط با رسانه‌ها و نشر اطلاعات گروه خودروسازي سايپا

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145