هیوندایی i20 بخریم یا ام جی 3 ؟

دو خودروی کوچک بازار ایران که هر دو وارداتی هستند یکی از کشور چین و دیگری از کره البته در حدود 10ملیون تومان هیوندای گران تر از ام جی است اما به هر ترتیب دو خودروی هم کلاس هستند.
 
صنعت نویس: دو خودروی کوچک بازار ایران که هر دو وارداتی هستند یکی از کشور چین و دیگری از کره البته در حدود 10ملیون تومان هیوندای گران تر از ام جی است اما به هر ترتیب دو خودروی هم کلاس هستند.
 I20از موتوری قوی تر و قدرت بیشتر برخوردار بوده اما چهره MG3زیبا تر یا بهتر بگوییم متفاوت تر است .موتور I20در حدود1600سی سی حجم داشته و 124اسب بخار قدرت دارد.این در حالیست که MG3با موتور موتوری 1.5لیتری یا هان 1500 سی سی در سینه دارد موتوری که قادر است 1.5اس ب بخار قدرت تولید کند.
هر دو خودرو از امکانات زیادی برخوردارند اما MG3چند آپشن بیشتر دارد.شتاب و سرعت هیوندای بهتر از ام جی بوده و در مورد مصرف سوخت باید به این نکته توجه داشت که MG3توانسته اقتصادی تر عمل کند اما در بازار دست دوم این هیوندای  است که بهتر خرید و فروش می شود فضای کابین هر دو خودرو کوچک است اما  نوع طراحی کابین به شکلی است که صندلی ها راحت بوده و فضای زیادی برای پا وجود دارد به این نکته باید توجه داشت که این دو خودرو در کلاس خودروهای کوچک شهری قرار داشته و بیشتر برای مصارف شهری کابرد دارند به خصوص اینکه ابعاد کوچکی دارند که این امر کمک می کند تا راننده کمتر دغدغه پیدا کردن جای پار ک را داشته باشد ضمن اینکه مصرف سوخت پایینی را هم تجربه می کنند.
 در مورد صندوق بار هر دو خودرو ضعف دارند کابین هر دو خودرو از نظر کیفی در سطح بالایی نیست اما طراحی مناسب و زیبایی دارد که در این مورد MG3را می توان خاص تر دانست اما کیفیت مواد به کار رفته هر دو خودرو  تعریفی ندارد.
به طور کلی هر دوخودرو برای راندن در شهر مناسب هستند اما در بازار دست دوم هیوندای موفق تر است در مصرف سوخت نیز ام جی اقتصادی تر .
همچنین در دراز مدت هیوندای کم استهلاک تر و ام جی ارزان تر است.
تیتر20

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145