همراهی ایساکو با پلیس برای شناسایی شبکه توزیع لوازم یدکی تقلبی

شصت و دومین مرحله از طرح مشترک «کاشف و رعد» فرماندهی انتظامی پایتخت با حضور شرکت ایساکو برگزار شد.
همراهی ایساکو با پلیس برای شناسایی شبکه توزیع لوازم یدکی تقلبی

به گزارش صنعت نویس، در این طرح ۱۲۶۳ نفر از سارقان، جاعلان، سردسته‌ها و گردانندگان اصلی مشارکت کننده‌ در سرقت‌های کشور شناسایی، بازداشت و تحویل قوه قضایی شده‌اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، این مجموعه به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌های خدمات پس از فروش در زمینه مبارزه با قطعات تقلبی در طرح «کاشف و رعد» در کنار فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حضور پیدا کرد.
ایساکو در راستای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود، با رصد مستمر بازار لوازم یدکی طی چندین نوبت در سال‌های اخیر، موفق به شناسایی گروه‌های مختلف تولید و توزیع لوازم یدکی تقلبی خودرو شده است.
این گزارش حاکی است، در یکی از این جست و جوها شرکت ایساکو موفق شد یکی از مراکز تولید و توزیع لوازم یدکی و قطعات تقلبی که از طریق سامانه‌های معتبر فروش اینترنتی فعالیت می‌کرد را شناسایی و اقدام قانونی لازم در این خصوص را به عمل آورد.
همچنین در یکی دیگر از این طرح‌های کاشف، با همکاری کارآگاهان اداره سیزدهم آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با جعل و کلاه برداری) تعداد شش نفر از متهمان و مرتبطان با بسته بندی و توزیع لوازم یدکی تقلبی دستگیر و در بازرسی‌های به عمل آمده نزدیک به ۱۳۸ هزار عدد از ۸۵ ردیف انواع مختلف لوازم یدکی تقلبی، لیبل، هولوگرام، جعبه، کارتن خالی جعلی و... با نام و نشان شرکت ایساکو و سایر شرکت‌های قطعه ساز از هشت باب کارگاه، انبار و فروشگاه در شهرهای تهران، ورامین و پیشوا کشف شد که تحقیقات به منظور دستگیری سایر عوامل و مرتبطان آن‌ها ادامه دارد.
شرکت ایساکو با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی و ضرورت بازدید و سرویس خودرو پیش از سفر به هم وطنان توصیه کرد با توجه به وجود قطعات تقلبی در بازار و مشابهت بسیار زیاد آن با کالای اصلی، برای اطمینان از خرید قطعات اصلی و استاندارد به نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز این شرکت مراجعه کنند. این شرکت یادآور شد، اصالت قطعات خریداری شده از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۱ و اپلیکیشن تلفن همراه ایساکو نیز قابل بررسی است.
منبع:ایکوپرس

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید