سقوط آزاد قیمت سکه در بازار

بازار آزاد امروز شاهد کاهش قیمت انواع سکه و ریزش ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومانی سکه تمام بهار آزادی نسبت به روز گذشته و همچنین یورو و پوند بود.
سقوط آزاد قیمت سکه در بازار

به گزارش صنعت نویس، امروز (یکشنبه) و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) با ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به روز شنبه یک میلیون و ۵۷۹ هزار تومان فروخته می شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۲ هزار تومان اُفت در مدت مشابه یک میلیون و ۵۵۵ هزار تومان داد و ستد می شد. نیم سکه بهار آزادی نیز کاهشی ۴ هزار و ۵۰۰ تومانی را نسبت به روز شنبه تجربه کرد و ۷۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه ربع بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش ۴۸۶ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی با ۶ هزار تومان ریزش، ۳۳۶ هزار تومان فروخته می شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار اما امروز با هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۱۵۱ هزار و ۸۰۰ تومان ارزشگذاری شده بود.

صرافی های پایتخت نیز هر دلار آمریکا را با یک تومان افزایش نسبت به روز شنبه ۴ هزار و ۴۹۲ تومان فروخته می شد. هر یورو با ۵ تومان کاهش در مدت مشابه ۵ هزار و ۶۱۹ تومان و هر پوند با ۲۵ تومان اُفت ۶ هزار و ۸۷۰ تومان معامله می شد.

منبع:ایبنا

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145