اشرف بروجردی:

سخنان فیروزآبادی می‌تواند هشدار به نیروهای نظامی باشد که در سیاست دخالت نکنند

اشرف بروجردی با اشاره به صحبت‌های رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و حمایت وی از دولت گفت: باید این را به فال نیک گرفت و در واقع ایشان با این سخنان به نوعی مظلومیت دولت را مطرح کردند و بر این نکته تاکید کردند که همه بایددست به دست هم بدهیم و با حمایت از دولت در راستای حل مشکلات تلاش کنیم.

به گزارش امید به نقل از ایسنا،این عضو مجمع زنان اصلاح طلب با بیان اینکه من مخالف این هستیم که نظامی‌ها در عرصه‌ی سیاسی حضور داشته باشند، افزود:به نظر می‌رسد که آقای فیروزآبادی به عنوان یک تکلیف و چون ما همه ایرانی هستیم و همه می‌خواهیم ایران پیشرفت کند و مشکلات حل شود این صحبت‌ها را مطرح کردند.

وی با بیان این‌که سخنان آقای فیروزآبادی می‌تواندهشداری به نیروهای نظامی باشد که در سیاست دخالت نکنند، گفت: در واقع نیروهای نظامی باید تلاششان در جهت دفاع از کلیت نظام باشد و دراین راستا به وظایفشان عمل کنند و برایشان مهم نباشد که مثلا تفکر کسی که اکنون مسئولیت دارد با تفکر فلان فرمانده سازگاری ندارد. در واقع باید نظام و منافع ملی را ببینند و نه شخص را.

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145