رقیب جدید خندوانه با داوری خانم بازیگر!

ضبط مسابقه «زمانی برای خندیدن» از 14 اسفند آغاز شده است، این مسابقه ایام نوروز از شبکه سه پخش می‌شود.

به گزارش صنعت نویس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عباس قنبری تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی، در خصوص ویژه برنامه نوروزی خود گفت: ضبط مسابقه «زمانی برای خندیدن» از 14 اسفند آغاز شده است، این مسابقه ایام نوروز از شبکه سه پخش می‌شود. 

وی ادامه داد: شهره لرستانی، سید مهرداد ضیایی، حسین رفیعی و نصرالله رادش داوران این مسابقه هستند.

قنبری با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقه گفت: حدود 700 نفر با ارسال یك دقیقه ویدئو از هنر خود ثبت نام کردند و اکنون از بین شرکت‌کنندگان، 60 نفر را انتخاب کرده‌ایم تا در مسابقه نوروز 96 حضور داشته باشند و در بخش‌های مختلف با توجه به نظرات هیئت داوری برگزیده‌ها مشخص می‌شوند.

این تهیه‌کننده با اشاره به اجرای برنامه بیان کرد: اجرای برنامه به عهده عبدالله روا است. این برنامه در 20 قسمت 45 دقیقه ای روی آنتن می‌رود.
 

گفتنی است؛ عباس قنبری و محسن تقوی زنوز تهیه کننده و کارگردان مسابقه نمایشی طنز «زمانی برای خندیدن» هستند.

 

همچنین 700نفر از علاقه‌مندانی كه در زمینه‌های طنز نمایشی (استندآپ كمدی، نمایش طنز دو یا چند نفره، شعر طنز، خوانندگی طنز، نمایش طنز بدون كلام، نمایش طنز با عروسك، نمایش عروسكی طنزو...) استعداد دارند، با ارسال یك دقیقه ویدئو از هنر خود ثبت نام کردند.

 

 

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

سلام با توجه به لزوم توجه به تعالی جامعه لازم است در تهیه برنامه ها بجز سرگرمی به اثر بخشی و آموزنده بوئدن هم نظری داشته باشند عزیزان دست اندر کار

شاید با این برنامه بینندگان از لوس گری و بی مزه بازی های جوان و اون یارو که بادهنش ادا در میاره راحت بشوند

افزودن نظر جدید