رقم بودجه ۹۷ افزایش یافت

سخنگوی دولت گفت: رقم بودجه از ۳۶۸ هزار میلیارد تومان پیشنهادی دولت به ۳۸۵ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.
رقم بودجه ۹۷ افزایش یافت

به گزارش صنعت نویس، محمدباقر نوبخت با اشاره به تصویب بودجه در مجلس گفت: از نظر ارقام که بودجه از ۳۶۸ هزار میلیارد تومان پیشنهادی دولت به ۳۸۵ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است اما فراتر از آن، جهت گیری هایی است که ما باید از مجلس محترم قدردان باشیم.

سخنگوی دولت در حاشیه همایش حزب اعتدال و توسعه استان تهران در پاسخ به این سوال که بودجه‌ای که دولت به مجلس داده بود و آنچه با آن موافقت شد چقدر تغییر کرده است گفت: از نظر ارقام که ۳۶۸ هزار میلیارد تومان آخرین محاسباتی که صورت گرفت در حال حاضر به ۳۸۵ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

وی افزود: دولت سیاست مشخص کاهش فقر مطلق را دنبال می‌کرد و الحمدلله مجلس دراین راستا همکاری کرد. نوبخت ادامه داد: همچنین دولت برای اشتغال گسترده ۱۲ برنامه دارد که در تبصره ۱۸ منعکس شد خوشبختانه در این زمینه هم هرچند اصلاحاتی صورت گرفت ولی باز مجلس درمورد این جهت‌گیری به دولت کمک کرد.

سخنگوی دولت با بیان اینکه در پاره ای از موارد هم نظر مجلس بر اینکه اگر بخش‌هایی را تایید نکند به نفع کشور است اظهارداشت: ولی در مجموع باید از مجلس قدردانی کنم و انشالله انتظار داریم در سال آتی هم در ارتباط با ایجاد فرصت های شغلی گسترده و هم در خصوص رشد اقتصادی و کاهش فقر مطلق گام های محکمی برداریم.

منبع:ایلنا

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145