رشد اندک شاخص بورس در کانال 86 هزار واحدی

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات 30 روز مهر ماه سال جاری با 49 واحد رشد به پله 86 هزار و 480 واحدی رسید.
رشد اندک شاخص بورس در کانال 86 هزار واحدی

به گزارش صنعت نویس، در معاملات امروز تعداد 554 هزار و 488 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 849 میلیون و 262 هزار ریال در بیش از 52 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص بازار اول با 32 واحد و شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) 15 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 14 واحد ، شاخص کل (هم‌وزن) 19 واحد، شاخص بازار دوم با 119 واحد رشد و شاخص آزاد شناور با یک واحد کاهش همراه بودند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز داده گستر عصر نوین-های‌وب، پالایش نفت تهران، ایران خودرو، آلومینیوم ایرانیان، با روند نزولی و نمادهای سایپا، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد کاوه جنوب کیش با روند صعودی به کار خود پایان دادند.

معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد 2 از یک واحدی به پله 943 واحد رسید.

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد 240 هزار و 274 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 268 میلیون و 979 هزار ریال در بیش از 94 هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نمادهای گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، آسیا سیر‌ارس ، با روند منفی و نمادهای تولید و صادرات ریشمک، سهامی ذوب آهن اصفهان، شیر پگاه آذربایجان شرقی، آتیه داده پرداز، لیزینگ ایران و شرق، به کار خود پایان دادند.

منبع:میزان

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145