واکنش سایپا به جایگزینی تندر-90 با ساندرو

خودشان تندر-90 خواستند

رئیس اداره اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه های گروه خودروسازی سایپا،مطالب منتشر شده در رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر بدعهدی این شرکت در تحویل خودروی ساندرو را نادرست دانست و گفت: درخواست جابجایی این خودرو با ال 90 از سوی مشتریان بوده و بر اساس آن بخشنامه صادر شده است.
خودشان تندر-90 خواستند

به گزارش صنعت نویس، در روزهای اخیر اخبار مختلفی در رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر بدعهدی سایپا و تحویل رنو تندر90 دنده ای به جای رنو ساندرو دنده ای به مشتریان مطرح شده است. «قاسم خاکی جوان» در این رابطه گفت: با پیگیری تعدادی از مشتریان برای تحویل گرفتن تندر 90 دنده ای به جای ساندرو، بخشنامه ای از سوی سایپا صادر شد که اگر نمایندگی ها با چنین درخواستی مواجه شدند، دعوتنامه ای بر همین اساس برای مشتری صادر کنند. وی تاکید کرد: در تولید ساندرو هیچ مشکلی وجود ندارد؛ حتی تولید سایر خودروهای خارجی تولیدی این شرکت نیز به روال همیشگی در حال انجام است.

خاکی جوان، با بیان اینکه هنوز تحریمی اعمال نشده که با مشکلات تولیدی مواجه شویم، ادامه داد: حتی با اجرایی شدن تحریم ها نیز تمهیداتی اندیشیده شده تا با کمترین مشکل مواجه شویم. رئیس اداره اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه های گروه خودروسازی سایپا افزود: علت خاصی از سوی مشتریان برای درخواست جایگزینی عنوان نشده و احتمال می رود یکی از دلایل آن تاخیر در تحویل خودروهای ساندروی ثبت نامی باشد. وی اظهار داشت: قوای محرکه ساندرو و تندر 90 دنده ای یکسان بوده و تفاوتی ندارند، بنابراین حتی اگر تحریم ها بخواهد مشکلی در تامین قطعات این خودروها ایجاد کند، برای هر دو خودرو خواهد بود و فقط شامل ساندرو نمی شود.

ایرنا

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145