حق‌شناس: پخش زنده مناظره انتخاباتی به نفع روحانی است

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: با توانایی که از رییس جمهور دیده ایم، پخش مناظره های زنده به نفع او خواهد بود پس باید در تصمیم ستاد تبلیغات انتخابات تجدیدنظر شود.

به گزارش صنعت نویس محمدجواد حق شناس، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با نامه نیوز، درباره انتقاداتی که به دولت درباره پخش نشدن مناظره های انتخابات ریاست جمهوری بیان می شود اظهار کرد: ستاد تیلیغات انتخابات دولتی نیست که به دولت انتقاد وارد می کنند. در ضمن رییس جمهور هم موافق پخش زنده مناظره هاست. با توانایی هایی هم که از رییس جمهور سراغ دارم، برگزاری مناظره زنده را به نفع او می دانم. حتی شاید پخش غیر مستقیم مناظره ها موجب ریزش آرای روحانی هم شود.

 
وی در ادامه افزود: تصمیم ستاد تبلیغات انتخابات ممکن است بر شور انتخابات تاثیر منفی بگذارد. یکی از جذابیت های انتخابات همین مناظره های زنده است. پخش مناظره ضبط شده به نفع کشور و انتخابات نیست.
 
حق شناس ادامه داد: رییس صدا وسیما که موافق پخش مستقیم مناظره هاست. اگر یکی از دو نماینده وزارت کشور در این ستاد، رای منفی به پخش زنده مناظره ها داده باشد، حتما باید جوابگو باشد زیرا این تصمیم با رویکرد کلان دولت متفاوت است. باید در این تصمیم تجدیدنظر شود.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید