سايپا توليد رهام را با وجود تحريم آغاز كرد

جوانه در زمستان

سايپا توليد جديدترين محصول خود با نام رهام را آغاز كرد.
جوانه در زمستان

به گزارش صنعت نويس، طبق آمار اعلامي از سوي وزارت صنعت، معدن و تجارت، سايپايي ها توليد رهام را از مهر امسال كليد زده اند. طبق آمار اعلامي، سايپا پنج دستگاه رهام را در اولين ماه پاييز به توليد رسانده تا رسما اين خودرو وارد سبد محصولات نارنجي هاي جاده مخصوص شود.

رهام یا همان SP100 جدیدترین محصول گروه خودروسازی سایپا است که چند ماه پیش رونمایی شد. این خودرو که لوکس ترین محصول سایپا است و به نظر می رسد با مشارکت چینی ها طراحی شده، احنمالا طی ماه های باقیمانده تا پایان سال پیش فروش و عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعاتی که سایپا به بورس داده، برآورد شده این شرکت تا پایان امسال حدود دو هزار دستگاه رهام را پیش فروش کند. هنوز مشخص نیست سایپایی ها این محصول را با چه قیمتی و در چند مدل پیش فروش و عرضه خواهد کرد. توليد رهام به عنوان جديدترين محصول خودروسازي كشور در شرايطي است كه اين روزها به دليل مشكلات ناشي از تحريم و مسائل داخلي، صنعت خودرو روزهايي سخت را مي گذراند. 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145