ثبت رکوردهای بی‌سابقه در تامین و تولید دوره‌ای موتور ملی و خودرو

در پی رکوردشکنی‌های پیاپی گروه صنعتی ایران‌خودرو و با همت شرکت ساپکو و زنجیره تامین ایران‌خودرو، رکورد بی‌سابقه ادواری تولید موتور ملی با عبور از تولید ۱۱۶هزار و ۹۰۹ موتور ملی موسوم به EF، در ۲۰بهمن ۱۴۰۱ شکسته شد.

به گزارش صنعت نویس، در پی اقدامات شرکت ساپکو و زنجیره تامین، ضمن ثبت رکورد دوره‌ای تولید موتور ملی، ثبت رکوردهای تولید انواع موتور شامل رکورد تولید روزانه در دوم بهمن‌ماه با تولید سه هزار و ۶۱۸ موتور، رکورد هفتگی با تولید ۱۵هزار و ۱۱۷موتور در هفته۴۶ سال و رکورد ماهانه با تولید ۶۰هزار و ۹۸۷ موتور در بهمن ماه رقم خورد.
همچنین شرکت ساپکو با تولید ۱۶هزار و ۱۰۰ دستگاه در هفته ۴۷ سال، تولید ۶۳هزار و ۱۴۰ دستگاه در بهمن‌ماه، موفق به عبور از رکورد هفتگی و ماهانه تولید مکانیکی خودرو شد که در مقایسه با مدت مشابه در چهار سال اخیر بی‌سابقه بوده است.
گفتنی است، ثبت رکوردهای روزانه، هفتگی و ماهانه تولید بدنه‌، از سایر دستاوردهای شرکت ساپکو و زنجیره تامین ایران‌خودرو بوده است.
بر اساس این آمار، شرکت ساپکو با تولید دو هزار و ۹۴۸ بدنه در ۲۹ بهمن۱۴۰۱ رکورد تولید روزانه و با تولید ۱۶هزار و ۳۶۶ بدنه رکورد تولید هفتگی سال جاری را به ثبت رساند که در مجموع با تولید ۶۳هزار و ۵۷۱ بدنه در بهمن‌ماه امسال، رکورد تولید ماهانه بدنه نیز به ثبت رسید.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید