تولید آزمایشی پژوی جدید ایران خودرو +عکس

محصول جدید ایران خودرو مشغول گذراندن تست های فنی برای تولید است.
تولید آزمایشی پژوی جدید ایران خودرو +عکس

به گزارش صنعت نویس، با وجود رفتن پژو از ایران، ایران خودرویی ها تولید آزمایشی پژو 301 را آغاز و مشغول تست اولین نمونه های آن هستند. 301 جزو سه محصولی است که قرار بود طبق قرارداد مشترک ایران خودرو و پژو ساخته شود، اما با اعمال تحریم های آمریکا و خروج خودروساز فرانسوی از کشور، تولید آن به مشکل خورد.

حالا ایران خودرو مشغول انجام تست های فنی روی پژو 301 هایی است که به صورت آزمایشی به تولید رسانده است. اگر تست ها موفقیت آمیز باشند، پژو 301 در آینده ای نه چندان دور به سبد محصولات ایران خودرو اظافه خواهد شد. گفته می شود ایران خودرویی ها قادر به تولید 62 درصد از قطعات پژو 301 هستند و اگر راهکاری برای تامین 32 درصد باقیمانده پیدا کنند، این خودرو طی سال آینده به تولید انبوه رسیده و روانه بازار خواهد شد. قیمتی که در گذشته برای پژو 301 در نظر گرفته شده بود، حدود 75 میلیون تومان عنوان شد، با این حال با توجه به صعود نرخ ارز، قطعا با قیمتی بسیار بالاتر به دست مشتریان خواهد رسید.

 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145