تایید حساب وکالتی ۳۰۰ هزار نفر از متقاضیان خودرو در روز جمعه

گروه صنعتی ایران‌خودرو از تایید حساب وکالتی و موجودی حساب حدود ۳۰۰ هزار متقاضی شرکت در فروش فوق‌العاده در روز جمعه خبر داد.

به گزارش صنعت نویس،با همکاری بانک‌های عامل افتتاح حساب وکالتی شامل سپه، ایران‌زمین، ملی، تجارت و رفاه، افتتاح و تکمیل موجودی ۳۰۰ هزار نفر از متقاضیان فروش فوق‌العاده تایید و به این ترتیب امکان ثبت‌نام اولیه مشتریان این بانک‌ها در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو فراهم شده و ثبت‌نام مشتریان سایر بانک‌های عامل نیز با اعلام تاییدیه‌ها ظرف فردا امکان‌پذیر خواهد شد.
براساس این گزارش، ساعت ۱۰ روز شنبه ۲۰ اسفندماه نیز تاییدیه حساب وکالتی و موجودی بخش دیگری از متقاضیان از سوی بانک‌ها اعلام خواهد شد و اعلام تاییدیه‌ها تا ساعت ۱۶ فردا ادامه خواهد داشت.
برمبنای اعلام قبلی ایران‌خودرو متقاضیان تا ساعت ۱۴ فردا شنبه ۲۰ اسفندماه مهلت افتتاح حساب وکالتی دارند و با تایید آن از سوی بانک، مهلت ثبت‌نام در سایت فروش ایران‌خودرو تا ساعت ۲۴ همین روز ادامه خواهد داشت.
این شرکت پیش از این اعلام کرده، در صورت نیاز و وجود اختلاف معنادار میان تعداد افتتاح کنندگان حساب و تعداد ثبت‌نام شدگان، به تمدید مهلت ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی اقدام خواهد کرد‌.
تاکنون بیش از یک میلیون نفر اقدام به ثبت‌نام اولیه کرده‌اند و این روند بدون مشکل ادامه دارد.
منبع: ایکوپرس

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید