تاریخ انقضای کارت های اعتباری تلفن

کارت های اعتباری ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی تا پایان شهریور ماه سال جاری معتبر است.

به گزارش ایسنا محمدرضا بیدخام - سخنگوی شرکت مخابرات استان تهران - گفت: کارتهای اعتباری ۲۰ هزار ریالی تلفن همگانی که در سالهای ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۴ توزیع شده است، تا پایان شهریورماه سال ۱۳۹۵ اعتبار خواهد داشت.

وی با بیان این مطلب که تمامی کارت های ۲۰ هزار ریالی توزیع شده در سالهای ۱۳۹۲ و قبل از آن مسدود و غیرفعال است گفت: از مهرماه امسال کارتهای اعتباری ۲۰ هزار ریالی مسدود می شود و دیگر امکان استفاده از آنها در شبکه تلفنهای همگانی وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه شهروندان می بایست با رعایت مسائل امنیتی به مدت زمان انقضاء استفاده از کارت تلفن توجه نمایند گفت: کارت های اعتباری به مبلغ ۵۰ هزار ریالی که پیش از این در اختیار شهروندان قرار گرفته است همچنان دارای اعتبار است.

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

کارت اعتباری یعنی پول آن پرداخت شده است . زمان استفاده به کاربر مربوط است و نه مخابرات . این تاریخ انقضا راههای خلاف کسب درآمد است . یعنی چی که تا شهریور 95 اعتبار داره . اصلا چرا ذهن ما باید درگیر مسئله ای بشه که شما بوجود میاورید. همان تلفنهای سکی چش بود که کارتیش کردید . جز برای درامد خلاف کاری شماست . سو استفاده از تکنولوژی به همین راحتی غربی ها آغاز کردند اینجا هم مثل میمون تقلید می کنند. مهدی بیا مهدی بیا

افزودن نظر جدید