این خودرو 500 میلیون گران شد+تصویر

این خودرو در طی ماه های گذشته در نمایشگاه ها و سایت های اینترنتی خرید و فروش خودرو با قیمت 1.5 میلیارد تا یک میلیارد و 700 میلیون تومان برچسب قیمت خورده بود. شماری گذاری خودروی لوکس BMW i8، قیمت این خودرو در تهران را حدود نیم میلیارد تومان افزایش داد.
این خودرو 500 میلیون گران شد+تصویر

به گزارش صنعت نویس،ورود بی ام و "آی 8" به کشور حرف و حدیث های زیادی  را با خود به همراه داشت. این خودروی لوکس که طراحی فوق العاده آن را می توان فراتر از نسل خودروهای امروزی دانست با ورود به نمایشگاه های پایتخت ایران تمامی نگاه ها را به خود جلب کرد. ورود این خودروی متفاوت بی ام و به نمایشگاه های اتومبیل تهران باعث شد شمار زیادی از رهگذاران و علاقمندان، این خودرو را در پشت شیشه نمایشگاه ها نه به عنوان اتومبیل بلکه به عنوان یک اثر هنری به نظاره بنشینند. آن طور که عصر ایران گزارش داده، BMW I8 با اخذ پلاک ملی 500 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد.

این خودرو در طی ماه های گذشته در نمایشگاه ها و سایت های اینترنتی خرید و فروش خودرو با قیمت 1.5 میلیارد تا یک میلیارد و 700 میلیون تومان برچسب قیمت خورده بود ولی مشکلاتی که در راه شماره گذاری این خودرو ها با پلاک ملی به وجود آمد باعث شد تا این رقم در برخی از نمایشگاه ها کاهش هم داشته باشد.

 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145