ایران خودرو از مشتریانش عذرخواهی کرد

گروه صنعتی ایران خودرو با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل مراجعه گسترده متقاضیان نام نویسی مشتریان ایران خودرو در برنامه مرحله دوم فروش عید سعید فطر با کندی مواجه شده است.
ایران خودرو از مشتریانش عذرخواهی کرد

به گزارش صنعت نویس، در اطلاعیه ایران خودرو آمده است:" در مرحله دوم فروش ویژه عید سعید فطر که مقرر بود از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه آغاز شود، به دلیل مراجعه گسترده متقاضیان عملکرد سایت اینترنتی فروش با کندی مواجه شده و امکان نام نویسی برای تعدادی از مشتریان مقدور نشده است.

گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد برنامه های فروش این خودروساز به صورت مستمر ادامه خواهد داشت لذا ضمن عذرخواهی بابت کندی سیستم ثبت نامها به دلیل تقاضای فراوان، از مشتریان تقاضا می شود با اتخاذ صبر و شکیبایی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

بدیهی است بابت فروش محصولات هیچ نگرانی وجود ندارد و به منظور پاسخگویی به حجم تقاضای بازار، برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای تأمین به موقع و افزایش ظرفیت تولید صورت گرفته است".

 

منبع:ایسنا

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145