انتشار اولین تصاویر از خودروی آفرودی سوزوکی

سوزوکی اولین تصاویر رسمی از جیمنی‌های (Jimny) جدید، که آخرین جنگ‌جویان آفرودی این کمپانی محسوب می‌شوند را به نمایش درآورد.
انتشار اولین تصاویر از خودروی آفرودی سوزوکی

به گزارش صنعت نویس، کمپانی ژاپنی جزئیات زیادی را در خصوص این مدل جعبه‌ای خود شرح نداده و اعلام کرده که این خودرو روی شاسی‌ها نردبانی سوار شده و در دو مدل کوچک "جیمنی" و "جیمنی Sierra" در بازار داخلی این کشور ارائه می‌شود.

"جیمنی Sierra" با یک موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر در خارج از بازارهای ژاپن نیز به فروش خواهد رسید. ‌نمای جلوی این خودرو بزرگ و گسترده‌تر شده و شاهد سپرهای عضلانی و غیررنگی در آن هستیم.

سوزوکی اعلام کرده تمامی نسخه‌های جیمنی حتی مدل‌های کم گزینه آن، با قابلیت محرک تمام چرخ ارائه خواهد شد و با یک سامانه انتقال قدرت ۵ سرعته دستی یا یک نسخه ۴ سرعته خودکار همخوانی دارد.

جیمنی‌های جدید سوزکی در ۳ تریم داخلی دو رنگ و ۵  مدل یک رنگ ساخته شده و کابین آنها  به وضوح تحت تاثیر مدل قدیمی "سامورائی" هستند. این تشابه در بخش تجهیزات داشبوردی نمود بیشتری داشته و کاراکتر مفید خود را در افسون حرکات آفرودی به نمایش می‌گذارد.

یک سامانه اطلاعات و سرگرمی ۷ اینچی در این خودرو به حد کفایت ظاهر شده و بسیاری از دکمه‌های کنترل‌گر این سامانه روی فرمان موجود هستند. سامانه کنترل‌گر هوای داخلی، کروز کنترل و از همه مهم‌تر سامانه ترمز هوشمند اضطراری از ویژگی‌های جیمنی‌های جدید محسوب می‌شوند.

هنوز تاریخ مشخصی برای رونمایی از نسخه بین‌المللی و واقعی جیمنی‌های ۲۰۱۹ اعلام نشده، اما انتظار می‌رود یکی از آنها را در نمایشگاه خودرویی ژنو ببینیم.

 

اولین+تصاویر+از+خودروی+آفرودی+2019+سوزوکی (2).jpg

اولین+تصاویر+از+خودروی+آفرودی+2019+سوزوکی (1).jpg

 

منبع:عصر ایران

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145