افزایش ساعت کار میادین میوه و تره‌بار

سرپرست اداره ساماندهی شهرداری منطقه 7 گفت: ساعت کار میادین میوه و تره بار در روزهای پایانی سال با هدف ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان افزایش می یابد.

حسین گنابادی با اشاره به افزایش تقاضای شهروندان برای تامین مایحتاج خود در روزهای پایانی سال، تصریح کرد: از بیست و دوم اسفندماه میادین میوه و تره بار بصورت یکسره از ساعت 7:30 تا 21 و ایام تعطیل از ساعت 8 تا 19 به شهروندان منطقه خدمات ارائه می کند.
به گزارش مهر، سرپرست اداره ساماندهی شهرداری منطقه 7 با اشاره به دیگر اقداماتی که در طرح استقبال از بهار در این اداره انجام می شود، یادآور شد: شستشو و نظافت محوطه میادین و سایبانهای واحدهای عرضه میوه در میادین از اقذامات ویژه ای است که با توجه به حجم مراجعات شهروندان جهت خرید میوه در ایام پایانی سال توسط اداره ساماندهی با هماهنگی اداره خدمات شهری منطقه در دستور کار قرار گرفته است.
به گفته وی بهسازی وضعیت ظاهری کیوسکها، کاهش مزاحمت های صنفی و جلب آسایش مردم از طریق صدورآراء جدید و پیگیری اجرای آراءبند 20، برپایی ایستگاه اطلاع رسانی مدیریت جانوران مضر شهری، افزایش ساعات عملیات امر کنترل ومبارزه با موش و توزیع تله چسبی و کتابچه آموزشی از دیگر اقدامات این اداره در راستای اجرای طرح استقبال از بهار است.

 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید