اعلام قیمت نهایی مسکن مهر پردیس

خبرها حکایت از آن دارد که قیمت پروژه‌های مسکن مهر فاز ۵ پردیس نهایی شده و متقاضیان برای هر واحد باید حدود ۵۴ میلیون تومان پرداخت کنند.
اعلام قیمت نهایی مسکن مهر پردیس

به گزارش صنعت نویس،حسین رجب صلاحی مهرماه امسال با اشاره به این‌که در فاز 8 متراژ واحدهای مسکن مهر متفاوت بوده و از 130 تا 150 متر ساخته شده است، گفته بود: دستورالعمل شماره 3 این واحدها در حال نهایی شدن است که پس از نهایی شدن -آنرا- به متقاضیان اعلام می‌کنیم.

وی با بیان این‌که تا دو ماه دیگر این کار را انجام می‌دهیم، اظهار کرد: پیگیر این برنامه هستیم که چند هزار واحد را تا بهمن‌ماه امسال آماده افتتاح کنیم. همین الان هم حدود 2000 واحد آماده داریم که یک سری معارض دارد.

در حالی هیچکدام از وعده‌های مدیرعامل پردیس یعنی افتتاح مسکن مهر این شهر در دهه فجر و اعلام قیمت نهایی واحدهای فاز 8 طی دو ماه عملی نشده که خبرها حکایت از آن دارد قیمت نهایی مسکن مهر فاز 8 حدود 58 میلیون تومان خواهد بود. با حتساب 30 میلیون تومان تسهیلات در مجموع متقاضی برای واحذدهای 130 تا 150 متری این فاز حدود 90 میلیون تومان می‌پردازد.

از سوی دیگر خبر می‌رسد قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز 5 نیز به‌زودی اعلام می‌شود که حدود 54 میلیون تومان خواهد بود. به عبارت دیگر متقاضی برای واحدهای مسکن مهر این فاز با احتساب تسهیلات آن حدود 84 میلیون تومان پرداخت خواهد کرد.

البته باید این احتمال را در نظر گرفت که اتفاق قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر فاز 11 برای واحدهای فاز 5 هم روی دهد. چند هفته پیش قیمت نهایی مسکن مهر فاز 11 (کوزو) حدود 37 میلیون تومان اعلام شد اما به فاصله‌ای اندک این قیمت تغییر کرده و به 39 میلیون تومان افزایش یافت.

منبع:تسنیم

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145