آی‌گپ به «تماس تصویری» مجهز شد

برای اولین بار در بین پیام‌رسان‌های ایرانی سرویس تماس تصویری در پلتفرم آی گپ بصورت آزمایشی از روز سه شنبه ۲۷ آذرماه ارائه می‌شود.
آی‌گپ به «تماس تصویری» مجهز شد

سرویس تماس تصویری در پلتفرم‌های اندروید، آی او اس و دسکتاپ برای برخی از کاربران بصورت آزمایشی ارائه می‌شود و در ادامه به‌مناسبت "شب یلدا" در اختیار تمامی کاربران آی‌گپ قرار خواهد گرفت تماس تصویری آی‌گپ از معماری P۲P بهره می‌برد تا علاوه بر امنیت بالا، استاندارد کیفی مطلوبی در اختیار کاربر قرار دهد.

در تماس تصویری آی‌گپ، با توجه به پهنای باند در دسترس کاربر، کیفیت تماس بصورت هوشمند تنظیم می‌شود. سرویس تماس تصویری بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و تنها هزینه ترافیک اینترنت مربوط به این تماس را پرداخت خواهند کرد. ارتباط زنده در جلسات کاری، مصاحبه های ویدیویی یا تماس‌های خانوادگی از جمله کاربردهای این خدمت جدید هستند. پیام‌رسان آی‌گپ در نسخه‌های پیشین امکان تماس صوتی با معماری P۲P را نیز برای کاربران خود فراهم کرده بود. در فناوری P۲P ارتباط بی‌واسطه و ایمن بین دو کاربر برقرار می‌شود و تماس در فضای کامل امن برقرار می‌شود.

خبر  فوری

 

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145