آخرین وضعیت حضور سیتروئن در ایران

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه به دنبال راه‌هایی برای ادامه همکاری با کیا هستیم، گفت: سیتروئن به طور قطعی از ایران خارج نشده اما فعلا فعالیت‌هایش را تعلیق کرده است.
آخرین وضعیت حضور سیتروئن در ایران

به گزارش صنعت نویس، جهرودی در پاسخ به سوالی درباره تاثیر تحریم‌ها بر فعالیت‌های سایپا و صنعت خودروسازی گفت: با توجه به تحریم های آمریکا، اکنون رویکرد بر تمرکز داخل است و تولید خودرو ایرانی جدید نیز در همین راستا صورت می‌گیرد، ضمن اینکه آمریکا تمام دنیا نیست، ایران نیز کشوری با تمدن بزرگ و با تجربه است که در گذشته نیز سابقه تحریم داشته است. 

جهرودی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تامین قطعات لازم برای تولید خودرو های این گروه خودروسازی با توجه به مسائل ایجاد شده در زمینه اعمال تحریم‌های جدید، تصریح کرد:قطعات مورد نیاز تا پایان سال جاری تامین شده است، چرا که سایپا از ابتدای سال و قبل از خروج دولت پیمان‌شکن آمریکا از برجام، شرایط را پیش بینی و با تشکیل ستاد تدابیر ویژه قطعات مورد نیاز را تامین کرده است. 

مدیرعامل سایپا درباره ادامه فعالیت سیتروئن در ایران تاکید کرد:در حال حاضر سیتروئن خروجش را به طور قطعی اعلام نکرده اما فعلا فعالیتش در ایران را تعلیق کرده است. 

او تاکید کرد: اکنون سایر خودروها همچون چانگان و تیبا ۲ در سایت سایپا کاشان تولید می شوند. 
جهرودی در پاسخ به سوال دیگر درباره حضور کیا در ایران و همکاری با سایپا خاطرنشان کرد: به دنبال راه‌هایی برای ادامه همکاری هستیم.
 

 

منبع:اقتصادآنلاین

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145