پشت پرده کلیپ دختر 14 ساله

منصوره معصومی اصل زنی است که در فایل ویدئویی دعوت دختر ۱۴ساله به مناظره دیده می شود؛ از او یک فایل ویدئویی در حال سخنرانی در جمع زنان علیه حسن روحانی هم وجود دارد.

منصوره معصومی اصل از سخنرانان محافل مذهبی بانوان شهر کرج است. منصوره معصومی اصل، کاندیدای پیشین مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد، از فهرست اصولگرایان هم بود. اگرچه با انتشار دو ویدئو به احتمال زیاد برای دور بعد تایید صلاحیت خواهد شد.

او سال ۱۳۸۵ موسسه قرآنی و فرهنگی بیت النور را با همکاری همسر و تعدادی از دوستانش تاسیس کرده است. در سوابق کاری او تخصص زوج درمانی هم دیده می شود. منصوره معصومی اصل عضو رسمی یا از افراد نزدیک به جبهه ایستادگی به دبیر کلی عبدالحسین روح الامینی، چهره نزدیک به محسن رضایی و پدر محسن روح الامینی از کشته شدگان کهریزک در سال ۸۸ است. جبهه ایستادگی نزدیک ترین جریان سیاسی نزدیک به محسن رضایی است و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به نوعی پدر معنوی آن محسوب می شود. توییتر منصوره معصومی اصل پر از توییت های حمایتی از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با هشتگ #محسن_رضایی یا #آقا_محسن_ایران است.

به طور قطع اگر محسن رضایی رئیس جمهور شود، احتمالا در دولت او سمت خوبی خواهد گرفت. او در توییتی در حمایت از رضایی نوشته است: «ما قحط الرجال نداریم ای کاش خواص بتوانند با تشخیص درست نخبگانی همچون دکتر محسن رضایی رو به مردمی که تشنه یک دولت توانمند هستند معرفی کنند». از آقا محسن مقتدر در جنگ هشت ساله نام می برد که با آمدنش طعم اقتدار و عزت را خواهیم چشید. یا درباره اش می نویسد: یکی مرد جنگی به از صدهزار. یا گفته که در سفرهایش به شهرهای مختلف متوجه شده که نخبگان تنها کسی را که شایسته ریاست جمهوری می دانستند، محسن رضایی است.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید