توبیخ مجری تلویزیون به دلیل خندیدن در روز وفات

بلافاصله روز جمعه جلسه تخلفات محتوایی آنتن برگزار و پس از بازبینی دقیق تصاویر و اخذ دفاعیات مربوطه و شرح ماوقع، 4 نفر از همکارانی که در این موضوع توسط کمیته مقصر شناخته شدند به تعلیق از کار و توبیخ کتبی همراه با درج در پرونده محکوم گشتند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان اصفهان با اشاره به حجم بالای برنامه‌های زنده در روزهای اخیر، خستگی و بی‌دقتی مجری خبر گفت: 4 نفر از همکارانی که در موضوع بی‌دقتی در پخش خبر سیما مقصر شناخته شدند به تعلیق از کار و توبیخ کتبی همراه با درج در پرونده محکوم شدند.

مسعود احمدی افزادی امروز با اشاره به خنده گوینده به هنگام پخش برنامه زنده خبر اصفهان و بازتاب‌ آن در شبکه‌های مجازی گفت: حجم بالای برنامه‌های زنده در این ایام، خستگی و بی‌دقتی مجری خبر از دلایل این اتفاق بود.

احمدی ادامه داد: در اولین دقایق بامداد پنجشنبه و هنگام اجرای برنامه زنده خبر، یکی از عوامل برنامه و مجری به تصور عدم آنتن، گفتگوی کوتاه چند ثانیه‌ای و خنده مجری را داشتند که البته هرچند کوتاه بود اما با توجه به لزوم حفظ حریم آنتن زنده در همه ایام به ‌ویژه مناسبت‌ها، به هیچ‌وجه قابل اغماض نبود.

وی بیان کرد: به همین منظور بلافاصله روز جمعه جلسه تخلفات محتوایی آنتن برگزار و پس از بازبینی دقیق تصاویر و اخذ دفاعیات مربوطه و شرح ماوقع، 4 نفر از همکارانی که در این موضوع توسط کمیته مقصر شناخته شدند به تعلیق از کار و توبیخ کتبی همراه با درج در پرونده محکوم گشتند.

احمدی ضمن تأکید بر برخورد جدی و فوری با هرگونه کوتاهی در حین برنامه‌های زنده خاصه در مناسبت‌ها، اضافه کرد: کار همکاران در صدا و سیما به‌ ویژه در بخش‌های زنده و حوزه‌های پخش همراه با استرس شبانه‌روزی است.

وی گفت: تمام زمان‌های تعطیل، شبانه و حتی نیمه‌شب‌ها که مخاطبان، حتی منتقدان، بینندگان و شنوندگان مشغول استراحت هستند برنامه‌سازان و کارکنان صدا و سیما به شدت مشغول کار هستند تا بتوانند رضایت نسبی مخاطبان خود را به دست آورند؛ در این مسیر سخت و دشوار مجاز به هیچ‌گونه اشتباهی نیستند.

مدیرکل صدا و سیمای اصفهان تأکید کرد: کار بی‌وقفه در رسانه ملی با همه محدودیت‌ها و حساسیت‌های فراوان آن به مثابه یک جنگ تمام عیار در خط مقدم عرصه نبرد فرهنگی است که هیچ‌کس در آن حق اشتباه ندارد و همه باید در این نبرد بزرگ رسانه‌ای حساس و مراقب باشند.
فارس

برچسب‌ها :

دیدگاه‌ها

بلاهت صدا و سیمایی ها تمامی نداره . طبیعیه که بعضی مشاغل به ضرورت کارشان در اوقات شب کار می کنند . اگر بخشی از کارکنان صدا و سیما که "حتی شبها که بینندگان و منتقدین مشغول استراحتند " کار می کنند عوضش روز بعد می خوابند . این منت گذاشتن داره ؟

خداییش این مسؤلین صدا سیما انگار تو قرون وسطی گیر کردن. بابا خجالت بکشید خوب خندید که خندید فوقش یه عذرخواهی میکرد میگفت حواسش نبوده دیگه بیشتر که نیست. یعنی شما فکر کردید در مناسبتهای اینجوری مردم همه ماتم گرفته کنج خونه هاشون نشستن و هیچ کس نمیخنده؟ خداییش حرمت آنتن عریض و طویل شما به خنده ندانسته یه مجری بنده؟ بابا جمع کنید این بگیر و ییندها رو . به خدا یه کتر جا و یه کفن بیشتر با خودتون نمیبرید. انقدر به خاطر دنیای خودتون دنیای دیگران رو سیاه نکنید.

افزودن نظر جدید