در باره ما

صنعت داخل چه قبل و چه پس از توافق هسته ای همواره با چالش های بسیار روبرو بوده و خواهد بود. این صنعت هرچند در برخی عرصه ها پتانسیل خوبی برای توسعه دارد ولی در بخش های دیگری با چالش های فراوانی چه در بعد مدیریتی و زیرساختی دست و پنجه نرم می کند.
 
تولید‌کنندگان "کالا و خدمات" به خوبی‌می‌دانند، یک محصول در بسیاری از مواقع، مسیرهای ناهمواری را طی می‌کند تا بتواند در بازار پررقابت امروز به دست مشتری برسد و رضایت او را به دست آورد. صنعت‌نویس برای همین راه‌اندازی شد تا در این مسیر ناهموار، با تحليل بازار، نقد منصفانه و اطلاع‌رساني به موقع و صريح، رسالت خود را با نگاه مشتري‌محور به انجام برساند.
 
اهداف ما:
- در عصر اطلاعات می خواهیم در قالب‌های نو، امكان ایجاد ارتباط و سرعت انتقال پیام رابرای دست‌آندرکاران صنعت، معدن و تجارت فراهم کنیم و تجربه‌های نو در سطح جهانی را به اشتراک بگذاریم.
- با انعكاس دقیق ، واقعی وصحیح اخبار، اطلاعات وتوانمندی‌های صنعتی را در همه بخش های اقتصادی با تکیه بر سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص در بخش اقتصادی کشور معرفی‌کنیم.
- در عصری که با نام عصر اطلاعات و ژئو اکونومی شناخته می‌شود، با بسته‌بندی و ارائه اطلاعات درست و به موقع، در افزایش قدرت اقتصادی کشور سهیم باشیم.
- در جهت کاهش موانع تولید و صنعت و تجارت بکوشیم و شرایط جذب و بازگشت سرمایه به ویژه در طرح‌های زیربنایی ومبتنی بر مزیت‌های نسبی کشور را تسهیل کنیم. 
- در ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی با تکیه بر تولید داخلی گام برداریم.
- مطالبات دست‌اندرکاران اقتصادی و مصرف‌کنندگان و مشتریان را بیان کنیم و پلي براي ارتباط میان تولیدکنندگان محصول و خدمات و مصرف‌كنندگان آن باشيم.
- آمده‌ایم تا قدر لحظه‌ها را بدانیم و همراه کسانی باشیم که در مسیرناهموار، درگیر رقابت‌های فشرده ولحظه‌ای هستند تا به توسعه و شکوفایی کشور خدمت کنند.
- تمام توان خود را صرف مي‌كنيم تا با انتشار خبر و گزارش‌هاي موثق، مرجعي موثق در عرصه صنعت و اقتصاد باشيم.