نمونه اقتصادی سامسونگ گلکسی‌ اس۲۳

سامسونگ به تازگی آخرین محصول اضافه شده به سری S۲۳ خود را معرفی کرده است، گلکسی S۲۳ FE، دستگاهی میان رده که برای مقرون به صرفه‌تر بودن نسبت به گلکسی‌های رده بالا طراحی شده است.
نمونه اقتصادی سامسونگ گلکسی‌ اس۲۳

بازار تلفن همراه بیش از هر زمان دیگری اشباع شده است و سامسونگ دستگاه دیگری را به مجموعه گلکسی اس ۲۳ خود اضافه کرده است. از طرفی ناتینگ فون ۲، اوایل سال جاری، با طراحی جالبی عرضه شد که آن را از دیگر دستگاه‌ها متمایز می‌کند. سوال این است که چگونه این دو با هم مقایسه می‌شوند؟
اگر قصد ارتقای گوشی خود را داشتید، اکنون واقعا بهترین زمان است. سامسونگ به تازگی آخرین محصول اضافه شده به سری S۲۳ خود را معرفی کرده است، گلکسی S۲۳ FE، دستگاهی میان رده که برای مقرون به صرفه‌تر بودن نسبت به گلکسی‌های رده بالا طراحی شده است. ناتینگ فون ۲ نیز، اوایل سال جاری عرضه شد و با طراحی جالبی که داشت از سایر تلفن‌های هوشمند متمایز شد.
اگر بخواهیم تصمیم بگیریم کدام دستگاه برای کاربران، دستگاه مناسب‌تری است، باید تمام تفاوت‌های کلیدی بین این دو گوشی را بررسی کنیم، اما باید توجه داشته باشیم که هنوز نتوانسته‌ایم گلکسی اس ۲۳ FE را به طور کامل بررسی کنیم، اما می‌توانیم اطلاعات زیادی از مشخصات منتشر شده به دست آوریم.
یکی از جالب‌ترین جنبه‌های ناتینگ فون۲ طراحی آن و به طور خاص، نورپردازی LED آن است. رابط گلیف «Glyph» در پشت گوشی با گزینه‌ای برای اختصاص یک توالی نور و صدا متفاوت برای انواع مختلف تماس و اعلان قرار دارد، بنابراین بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه، می‌دانید چه کسی با شما تماس می‌گیرد. گلکسی S۲۳ FE با هیچ ویژگی مانند رابط گلیف، ارائه نمی‌شود، در عوض ترجیح می‌دهد از پنل پشتی سنتی استفاده کند. این به گلکسی S۲۳ FE در مقایسه با ناتینگ فون ۲ عملکرد کمتری می‌دهد، اما ممکن است برای کسانی که به دنبال زیبایی‌شناسی سنتی هستند مناسب‌تر باشد.
ناتینگ فون ۲ با چیپست اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ عرضه می‌شود. این جدیدترین چیپست کوالکام نیست یعنی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ نیز وجود دارد، اما این دستگاه با حداکثر سرعت کلاک ۳.۲ گیگاهرتز همراه با بهبود عملکرد CPU و GPU نسبت به نسل قبلی خود عرضه می‌شود. گفته می‌شود این تراشه به دلیل ترکیبی از قدرت و کارایی بسیار توانا است و برای کارهای روزمره بسیار قابل استفاده است.

سامسونگ رویکرد پیچیده‌تری را انتخاب کرده است، زیرا پردازنده داخل گلکسی S۲۳ FE به منطقه‌ای که آن را خریداری می‌کنید بستگی دارد. در آمریکای شمالی، با اسنپدراگون ۸ نسل ۱ و در اروپا با اگزینوس ۲۲۰۰ عرضه می‌شود. هر دوی این تراشه‌ها آخرین نسل هستند، بنابراین بیشترین قدرت را در بازار ندارند و بیشتر برای برخی بازی‌های سبک قابل استفاده هستند.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید