عبور از رکورد تولید ماهانه ایران خودرو در پنج سال اخیر

قائم مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو از ثبت رکورد تولید ماهانه در بهمن ماه با عبور از شمارگان ۶۳ هزار دستگاه خودرو سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین خبر داد.
 عبور از رکورد تولید ماهانه ایران خودرو در پنج سال اخیر

به گزارش صنعت نویس، کیانوش پورمجیب با بیان این که عبور از شمارگان تولید ماهانه ۶۳ هزار دستگاه طی پنج سال اخیر بی سابقه بوده است، تصریح کرد: علاوه بر تولید ۶۳ هزار و ۳۳۴ دستگاه خودرو سواری و تجاری در بهمن ماه، در خرداد و آذرماه سال جاری نیز توانستیم رکورد عبور از تولید ۶۱ هزار دستگاه را ثبت کنیم.
وی تولید با ثبات و اقتصادی، کامل و با تیراژ بالا را از ویژگی های مهم تولید در گروه صنعتی ایران خودرو خواند و با اشاره به نتایج ناشی از تولید عبور مستقیم تصریح کرد: افزایش کیفیت محصولات، بهبود شاخص رضایت مشتریان و کاهش ایرادات اظهارشده توسط آنان از جمله این دستاوردها بوده است.
پورمجیب افزود: شناسایی گلوگاه های تولید از دیگر مواردی است که تولید عبور مستقیم فرصت شناسایی و افزایش ظرفیت برای رفع این گلوگاه ها را فراهم کرده، همچنین صرفه جویی مالی ناشی از تولید عبور مستقیم و تغییر ترکیب تولید و افزایش سرعت گردش نقدینگی و آزاد شدن نقدینگی های حبس شده در شرکت از دیگر دستاوردهای حاصل از حذف خودروی ناقص از فرآیند تولید است.
قائم مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو صرفه جویی حدود ۲۵ هزار میلیارد تومانی را آثار ریالی تولید عبور مستقیم و حذف خودروهای ناقص خواند و گفت: بهبود فرآیند در حوزه بازرگانی خرید، حذف خواب سرمایه ناشی از تولید خودروهای ناقص و جمع آوری خودروهای ناقص کف، صرفه جویی ناشی از اجرای پروژه عبور مستقیم و بهبود نسبت به تولیدات سال گذشته از محل تولید محصولات با ترکیب بهینه اقتصادی در محل این صرفه جویی قرار گرفته اند.
وی با اشاره به محدودیت های ناشی از حامل های انرژی در زمستان امسال اظهار کرد: با وجودی که شبکه تامین و مجموعه کارکنان برای تولید ماهانه ۷۰ هزار دستگاه خودرو در سه ماهه پایانی امسال آمادگی داشتند، محدودیت های انرژی کاهش تولید در برخی روزها را به دنبال داشت، اما بخش اصلی اهداف در دو ماهه اخیر تحقق یافته است.
پورمجیب تصریح کرد: با همت مجموعه کارکنان در زنجیره تامین و تولید، در پایان سال به هدف تعیین شده نزدیک خواهیم شد و برای سال آینده نیز آماده ثبت رکوردهای جدید هستیم.
منبع: ایکوپرس

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید