روایت معاون روحانی از اقتصاد حال حاضر ایران

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: تحریم های ظالمانه بر ملت ایران روا شده بود و در سایه تلاش رهبری، هدایت ها و حمایت های رییس جمهور دوباره آرامش به صحنه سیاسی و اقتصادی کشور بازگشته و شریط برای کار و تلاش و رونق فراهم شده است.

به گزارش صنعت نویس به نقل از خبرآنلاین، محمد شریعتمداری در همایش صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه اظهار داشت: در ایام شکوفایی اقتصاد ایران قرار داریم؛ آن هم به دلیل رکود تاریخی.

وی افزود: تحریم های ظالمانه بر ملت ایران روا شده بود و در سایه  تلاش رهبری، هدایت ها و حمایت های رییس جمهور دوباره آرامش به صحنه سیاسی و اقتصادی کشور بازگشته و شریط برای کار و تلاش و رونق فراهم شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور عنوان کرد: در روز گذشته شاهد پیشرفت هایی بودیم و در یک چرخه مناسب با تمام بحران ها از سرمایه گذاری آب بی نیاز شدیم.

شریعتمداری تصریح کرد: کنترل آب های مرزی با سرمایه گذاری بیش از ۱۰ میلیارد دلار به کشور بازگشته است.

شريعتمداري با اشاره به اينكه امروزهدر زمينه گاز بي نياز شديم، تاكيد كرد: تامین نیازمندی حمل و نقل کشور به ناوگان سالم بود که موفق شدیم برای کشور تامین و کشور در آینده نزدیک به این نیاز پی می برد.

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: تمام کشور شاهد تلاش و کار است و قرار شده با به کارگیری تمام منابع و ارتباط با خارج، چرخه اقتصاد کشور به فعالیت خود ادامه دهد.

شریعتمداری اظهار داشت: مدت کوتاهی از چالش های اقتصادی کشور می گذرد؛ نرخ تورم ۴۰درصدی و معضل اشتغال که همچنان ادامه دارد.

وی عنوان کرد: اشتغال به وجود آمده در ٨ سال دولت قبل ناچیز بود و نقش نهادهای غیرعمومی را در اقتصاد می توانیم ببینیم.
معاون اجرایی رییس جمهور تصریح کرد: در سایه آرامش و تامین اجتماعی شاهد شکوفایی هستیم.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145