دور جدید عرضه خودرو در بورس کالا

بورس کالا طبق برنامه جدید اعلامی، از امروزتا چهارشنبه آینده، میزبان عرضه ۳۰۵۰ فیدلیتی، ریسپکت، وانت و کامیون و کامیونت خواهد بود. براساس اعلام بورس کالا در عرضه‌های فردا 24 بهمن کامیونت فورس، کامیون کشنده امپاور و کامیون کشنده فاو بر روی تابلو می‌روند.
دور جدید عرضه خودرو در بورس کالا

به گزارش صنعت نویس، میزان پیش دریافت خرید محصول به میزان 30 درصد اعلام شده و هر کد ملی (اشخاص حقیقی) صرفا امکان ثبت سفارش یک دستگاه خودرو و هر شناسه ملی (اشخاص حقوقی) مجاز به ثبت سفارش حداکثر 3 دستگاه خودرو است.
بر این اساس، روز سه‌شنبه 25 بهمن ماه نیز دو شرکت ایران‌خودرو و بهمن‌موتور 4 هزار خودروی سواری را به تالار خودروی بورس کالای ایران آورده و به حراج خواهند گذاشت. براساس اطلاعیه‌های منتشر شده عرضه یک هزار دستگاه خودروی کارا تک‌کابین و دو کابین در روز چهارشنبه 26 بهمن ماه، حسن ختام معاملات هفته چهارم بهمن ماه خواهد بود تا بازار خودروی بورسی با عرضه 5 هزار و 110 خودروی سبک و سنگین، هفته خود را به پایان برساند.
در عرضه‌ 25 بهمن، فیدلیتی 5 نفره و 7 نفره و ریسپکت به روی تابلو می‌روند مهلت ثبت سفارش این خودرو هم ساعت 17 امروز 24 بهمن است و به منظور مدیریت سفارش‌های دریافتی مشتریان، کارگزاران امکان مسدود سازی سفارش‌های دریافتی را تا ساعت 17:30 روز دوشنبه خواهند داشت. در این طرح فروش بیش از 500 دستگاه فیدلیتی 7 نفره سفید و مشکی با موعد تحویل 25 اردیبهشت در بورس کالا عرضه می شود. میزان پیش پرداخت 100 درصد با قیمت پایه 772 میلیون تومان تعیین شده است. همچنین 500 دستگاه فیدلیتی 5 نفره مشکی و سفید نیز با موعد تحویل 25 اردیبهشت و پیش پرداخت 100 درصدی و قیمت پایه 759 میلیون تومانی عرضه می شود.
علاوه بر این 500 دستگاه ریسپکت شامل 200 و 300 خودرو مشکی و سفید با موعد تحویل 25 اردیبهشت در بورس کالا عرضه خواهد شد. میزان پیش پرداخت 100 درصد و قیمت پایه 643 میلیون تومان تعیین شده است. البته اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا خودروسواری خریداری کرده اند و همچنین از ابتدای سال 1398 از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت. میزان پیش دریافت خرید محصول به میزان 100 درصد بوده و هر کد ملی صرفا امکان یک ثبت سفارش را دارد. ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید