خدمات‌رسانی 61 پزشک اردوی جهادی شرکت مس در ورزقان

اولین مرحله از اردوی جهادی - درمانی شرکت ملی صنایع مس ایران در سال 1400 با نام «شهید مدافع حرم حاج‌ذاکر حیدری» در سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» با حضور 61 پزشک از سراسر کشور سیزدهم تا پانزدهم خرداد ماه در آذربایجان‌‌‌شرقی برگزار شد که در این دوره به 1994 مراجعه‌کننده 3088 مورد خدمات درمانی موردنیاز ارائه شد. همچنین به 100 نفر از متقاضیان نیز عینک اهداء شد و 30 نفر از مراجعه‌‌کنندگان هم برای جراحی چشم به صورت رایگان به بیمارستان ارجاع داده‌ شده‌اند.

صنعت نویس: به گزارش مس پرس؛ محمدجواد خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: در نخستین مرحله از اردوی جهاد درمانی، خدمات دارویی‌ و درمانی در زمینه‌های چشم پزشکی، دندانپزشکی، زنان- زایمان- نازایی، کودکان، داخلی و حوزه‌های تخصصی به صورت کاملا رایگان ارائه شد.
وی در ادامه با بیان اینکه به دلیل محدودیت‌های کرونایی و عدم صدور مجوزهای لازم و قانونی، برگزاری اردوهای جهادی در سال جاری با تاخیر آغاز شد، گفت: با پیگیری‌های فراوان موفق شدیم اولین دوره را در ایام سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب‌اسلامی امام‌خمینی (ره) در شهرستان ورزقان برگزار کنیم.
خلیلی همچنین تاکید کرد: شرکت ملی مس در سالجاری برنامه‌های متعددی برای محرومیت‌زدایی در دستور کار خود دارد که ارائه خدمات درمانی به مناطق کم‌برخوردار کشور از جمله این برنامه‌هاست.
مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی مس تاکید کرد: در همین راستا سال گذشته با اردوهایی که برگزار شد؛ به 13هزار نفر مراجعه کننده 24 هزار و 846 مورد خدمات درمانی قطعی رایگان ارائه شد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید