تکذیب کودک آزاری دختر ۹ ساله در شهرری

پلیس اگاهی موضوع کودک آزاری دختر ۹ ساله در جنوب تهران را تکذیب کرد.

به گزارش میزان،مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: بر خلاف برخی از خبر‌های منتشر شده در برخی از خبرگزاری‌ها و کانال‌های خبری مبنی بر آزار و اذیت دختری ۹ ساله توسط فردی که سلاح سرد همراه خود داشته، این خبر تایید نمی‌شد.

بررسی‌های میدانی صورت گرفته توسط کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی حکایت از آن دارد که دو روز پیش مردی غریبه، حدودا 25 ساله، که به احتمال بسیار زیادی قصد انجام سرقت داشته در پله کان یک مجتمع مسکونی در منطقه ولی آباد شهرری مشاهده می‌شود که این شخص پس از روبرو شدن با اهالی ساختمان اقدام به فرار از ساختمان کرده که فرار وی همزمانی داشته است با حضور دختر ۹ ساله به همراه برادر کوچکترش در داخل راه پله ساختمان.

با توجه به حساسیت این نوع خبر‌ها از اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران حوزه حوادث درخواست می‌شود تا قبل از هرگونه انتشار اینگونه از خبر‌ها، از صحت و سقم خبر‌های خود اطمینان پیدا کرده و به صرف انتشار اولیه‌ی این نوع خبر‌ها اکتفا نکنند.

پزشکی قانونی هیچگونه آزار و اذیت دختر ۹ ساله در منطقه ولی آباد شهرری را تایید نکرد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145