تخته گاز چراغ خاموش دلار در سایه زلزله

در بازار امروز، انواع سکه و ارز به روند صعودی روزهای قبل ادامه داد؛ به طوری که سکه تمام ۱۵ هزار تومان گران‌تر شد و دلار با 28 تومان افزایش ۴۱۳۴ تومان فروخته شد.
تخته گاز چراغ خاموش دلار در سایه زلزله

به گزارش صنعت نویس، در حالی که همه خبرگزاری ها و رسانه ها در حال پوشش گسترده اخبار زلزله غمبار کرمانشاه هستند، روند روبه رشد نرخ دلار و سکه از روز گذشته شدت گرفته است. بر همین اساس سکه تمام طرح جدید در ادامه این روند صعودی امروز به یک میلیون و ۳۹۰ هزار تومان هم رسید. این سکه دیروز نیز ۲۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده بود. همچنین نیم سکه بیش از ۷۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود و ربع سکه ۳۹۷ هزار تومان قیمت دارد. در بازار ارز یورو بیشترین افزایش قیمت را داشته است و ۴۸۹۸ تومان فروخته می‌شود. دلار آمریکا در ادامه مسیر افزایشی روزهای اخیر نیز به ۴۱۳۴ تومان رسیده است. پوند انگلستان هم با افزایش بیش از ۴۰ تومانی ۵۵۴۸ تومان عرضه می‌شود و لیر ترکیه ۱۰۹۷ تومان قیمت دارد. همچنین دلار مبادله‌ای ۳۵۲۴ تومان از سوی بانکر مرکزی قیمت‌گذاری شده است.
اما بازار طلا برخلاف سکه و ارز کاهشی شده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت بیش از ۵۰۰ تومانی ۱۲۵ هزار و ۵۴۴ تومان قیمت دارد و هر مثقال طلا ۵۴۴ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

منبع:ایسنا

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید