تاریخ جدید اعلام برندگان لاتاری خودرو

برخلاف اطلاع رسانی قبل وزارت صنعت، اعلام اسامی منتخبان طرح سامانه فروش یکپارچه خوردو به ۱۱ خردادماه موکول شد.

به گزارش صنعت نویس، براساس اعلام وزارت صنعت قرار بود امروز راس ساعت 9 صبح اسامی منتخبان در اولین مرحله قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو اعلام شود. اما بنابر اعلام حسین زاده قشمی رئیس مرکز ارتباطات وزارت صنعت به دلیل زمان بر بودن استعلام اطلاعات متقاضیان خرید خوردو و احراز هویت آنها اعلام اسامی به فردا چهارشنبه 11 خرداد ماه موکول شده است.

وی با بیان اینکه در این طرح 176 هزار و 911 دستگاه خودرو در قالب 115 طرح فروش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد گفت: استعلام اطلاعات و احراز هویت ثبت نام کنندگان زمان بر شده است در کنار این موضوع استعلام 297 هزار ثبت نامی جوانی جمعیت نیز از طریق سازمان ثبت احوال اضافه شده است. در تلاشیم طی 24 ساعت آینده اسامی را در سامانه منتشر کنیم.

به گزارش تسنیم، براساس اعلام وزارت صنعت عرضه خودرو در سامانه عرضه یکپارچه تخصیص خودرو از تاریخ 27 اردیبهشت تا 3 خرداد آغاز شد و متقاضیان خرید خودرو تحت نظارت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام به پیش ثبت نام نمودند.

در این سامانه چهار میلیون و 157 هزار و سیصد و پنجاه و دو نفر متقاضی خرید خودرو ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه میلیون و 878 هزار و سیصد و یک نفر در طرح عادی و 297 هزار و 51 نفر نیز در طرح حمایت از خانواده و جوانی ثبت‌نام کردند.‌

مجموع ظرفیت در نظر گرفته‌شده در خودروهای عرضه‌شده توسط خودروسازان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای این دوره 176 هزار و 911 دستگاه بود که در قالب 115 طرح فروش متنوع شامل فروش فوری، فروش فوق‌العاده، طرح جوانی جمعیت، فروش‌های کمتر از یک سال و مشارکت در تولید ارائه شد که بنا اعلام وزارت صنعت پس از استعلام اطلاعات اسامی متقاضیان فرداچهارشنبه 11 خردادماه در سامانه درج خواهدشد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید