برگزاری اردوی جهادی درمانی فاتحان «اروند» توسط شرکت مس

گروه جهادی درمانی شهدای صنعت مس مجتمع مس سرچشمه، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و امور بهداشت و درمان مجتمع، اردوی جهادی درمانی فاتحان «اروند» را در محل کمیته امداد امام (ره) رفسنجان برگزار کرد.

صنعت نویس: به گزارش مس پرس، محمدجواد خلیلی مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس با اعلام این خبر گفت: پس از انجام هماهنگی‌های مورد نیاز و اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی، بخشداری، فرمانداری و نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان، گروه جهادی درمانی فاتحان «اروند» روز ششم مهر سال جاری در جمع مردم شریف این شهرستان حضور یافته و به 1183 نفر از مردم این منطقه، 1449 مورد خدمات درمانی، فرهنگی، آموزشی ارائه کرد.
خلیلی تصریح کرد: این خدمات شامل ویزیت متخصصان داخلی، زنان و مامایی، چشم، قلب، روان‌شناسی بالینی و پزشکان عمومی و همچنین تیم دندانپزشکی و پرستاری بوده و مراجعه‌کنندگان از خدمات دارویی رایگان نیز بهره بردند.
مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس اظهار داشت: از این میزان خدمات درمانی ارائه‌شده، 488 مورد مربوط به خدمات دندانپزشکی اعم از معاینه، کشیدن دندان، اندو و عصب‌کشی و ترمیم دندان بوده است.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید