انصراف کشت‌پور از نامزدی شهرداری تهران

محسن هاشمی رفسنجانی با تایید انصراف رسول کشت‌پور از نامزدی شهرداری تهران گفت: ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح نامه انصراف آقای کشت‌پور به دست من رسید.

رییس شورای شهر تهران در جلسه نوبت عصر شورای شهر تهران که به ارائه برنامه‌های نامزدهای شهرداری تهران اختصاص دارد، گفت: نامه انصراف آقای رسول کشت‌پور ساعت ۸:۴۵ صبح به دست من رسید. محسن هاشمی رفسنجانی ادامه داد: نامه ایشان در فصای مجازی هم منتشر شده است. ایشان در نامه خود اشاره کرده‌اند که حکم قطعی دیوان عدالت اداری در مورد بازگشت به کارشان هنوز صادر نشده و به همین دلیل برای انسجام کار به نفع منتخب شهرداری کنار می‌روند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: رسول کشت‌پور به موفقیت‌های روزافزون در مدیریت شهری دست یابد. امروز در نوبت عصر نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران قرار بود از ساعت ۱۴ تا ۱۵ رسول کشت‌پور به ارایه برنامه‌های خود بپردازد که با انصراف او، نوبت ارائه برنامه از سوی غلامرضا انصاری جایگزین آن شد.

ایلنا

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Call to undefined function drupal_random_key() in /var/www/vhosts/sanatnevis.com/httpdocs/sites/all/modules/drupal/colorbox/colorbox.theme.inc on line 145