پدر تهرانی دو دخترجوانش را کشت

شب گذشته زنی هراسان در تماس با پلیس از مرگ هولناک دو برادر زاده اش در یکی از خیابان های تهرانپارس خبر داد. بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری 126 به محل اعزام و با جسد غرق خون دو دختر جوان در وسط سالن پذیرایی خانه روبرو شدند.

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، او به همراه اکیپ بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند. بررسی های اولیه نشان می داد دو دختر جوان به علت اصابت چاقو به نقاط مختلف بدن از جمله سینه و پهلو جان خود را از دست داده و بیش از دو ساعت از زمان مرگ آنها می گذرد.
در ادامه با تحقیق از عمه مقتولان، این زن مدعی شد: ساعتی قبل برادر 48 ساله ام به نام شهرام با من تماس گرفت و مدعی شد دو دختر 19 و 22 ساله اش سوگند و سولماز را به قتل رسانده و خودش هم با خوردن قرص برنج خودکشی کرده است. چون می دانستم او با همسرش اختلاف دارد و مادر خانواده 50 روز است که خانه را ترک کرده است، بلافاصله خودم را به خانه برادرم رسانده و با کمک همسایه ها وارد خانه شدیم.

این زن ادامه داد: وقتی به خانه رسیدیم برادرم نیمه جان بود که او را به بیمارستان منتقل کردیم و من با جسد غرق خون دو برادر زاده ام روبرو شدم.

در حالیکه تحقیقات در محل جنایت ادامه داشت، مسئولان بیمارستان در تماسی اعلام کردند شهرام جان خود را از دست داده است.

با مرگ پدر خانواده پرونده این جنایت هولناک وارد مرحله جدیدی شده و با دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی هر سه جسد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.
میزان

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید