قتل و ناپدید شدن زنان آبادانی صحت دارد؟

سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس آبادان در پی انتشار خبرقتل 3زن گفت: خبر قتل و کشف جسد 3 دختر جوان و ناپدید شدن 9 دختر و زن دیگر که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است خبری دروغ و کذب است.

وی افزود: تیمی از ماموران پلیس فتا آبادان ماموریت یافتند تا عاملان انتشار خبر کذب را که باعث برهم زدن نظم و امنیت شهر شده اند، دستگیر کنند.

یک مقام پلیسی نیز در راستای این خبر گفت: خبر انتشاریافته درفضای مجازی کذب است و تدابیر اتخاذ شده امنیتی درسطح شهرستان علت دیگری دارد.

وی افزود: چندی قبل ماموران پلیس آبادان در جریان پرونده هایی قرار گرفتند که در آن دو مرد سوار بر خودروی پراید سفید رنگ با شیشه های دودی و تحت عنوان مسافرکش نما اقدام به سوار کردن خانم ها در خیابان کرده و سپس با تهدید چاقو، دست به سرقت پول، گوشی موبایل و طلاهای آنها می زنند و در ادامه طعمه های خود را در بیرون شهر از خودروی پیاده می کنند.

این مقام پلیسی گفت: در برخی از این سرقت های یکی از دزدان برای فریب دادن طعمه هایشان لباس زنانه به تن می کند و پس از سوار شدن زنان نقشه سرقت هایشان را به اجرا می رسانند.

وی گفت: سرقت های مشابه دیگری به همین شیوه و شگرد در شهرای اهواز، ماهشهر، شادگان و خرمشهر صورت گرفته است که در همین راستا ماموران پلیس آبادان برای دستگیری عاملان این سرقت های سریالی به صورت آماده باش در سطح شهر گشت زنی می کنند تا این دزدان را دستگیر کنند.

بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری و شناسایی این سارقان مسافرکش نما به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار دارد.

مدتی است که خبری مبنی بر به قتل رسیدن 3 زن و ربوده شدن 9 زن دیگر در شهرستان آبادان به گوش مردم می رسد و در شبکه های مجازی نیز در ادامه این خبر اطلاع رسانی می شود که عاملان این جنایت های سریالی در سطح شهر آزاد هستند.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home2/sanatnevis/public_html/sites/all/modules/drupal/ctools/includes/css-cache.inc on line 52