شرکت نفت و گاز اتریشی ماندنی شد!

شرکت نفت و گاز «او اِم وی» اتریش اعلام کرد که با وجود خروج آمریکا از برجام، همچنان به همکاری با ایران ادامه می‌دهد.
شرکت نفت و گاز اتریشی ماندنی شد!

به گزارش صنعت نویس، «یوهان پلینینگر» عضو هیات مدیره شرکت نفت و گاز «او اِم وی» اتریش در نشست سالانه سهام‌داران گفت که هنوز سرمایه‌گذاری در ایران صورت نگرفته اما پروژه متوقف نشده و همچنان در جریان است.

این شرکت که بخش عمده فعالیتش در کشورهای اروپایی است، پس از رفع تحریم‌ها به ایران بازگشته و یادداشت تفاهمی با شرکت ملی نفت ایران امضا کرده بود.

«او اِم وی» سال گذشته میلادی هم یادداشت تفاهم دیگری برای همکاری در پروژه‌های ایرانی با شرکت «گاز پروم نفت» روسیه به امضا رساند.

این شرکت همچنین از جمله خریداران کنونی نفت ایران است. 31.5 درصد از سهام «او اِم وی» در اختیار دولت اتریش قرار دارد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا به تازگی از برجام خارج شده و گفته بود که تحریم‌های یکجانبه علیه ایران را مجدد اعمال خواهد کرد.

با وجود انتظار دولت این کشور برای اقدام متقابل و مشابه ایران، تهران برای حفظ برجام با کشورهای اروپایی وارد مذاکره شد تا زمینه حضور تداوم حضور شرکت‌ها و جذب سرمایه‌گذاری را فراهم کند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

افزودن نظر جدید


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home2/sanatnevis/public_html/sites/all/modules/drupal/ctools/includes/css-cache.inc on line 52