دستگیری بیش از ۳۲۰ اوباش تهران

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس، همکاران ما پس از دو هفته اقدام اطلاعاتی، موفق به دستگیری بیش از 320 نفر از مزاحمان نوامیس، اشرار و برهم‌زنندگان نظم و امنیت شدند.

وی تصریح کرد: در اجرای این مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش، 79 مخفیگاه مجرمان، 142 قهوه‌خانه، 48 باشگاه بدن‌سازی و دو پاتوق مجرمان مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: به دنبال دستگیری این مجرمان که انواع جرائم ازجمله عربده‌کشی، شرارت، اذیت و آزار و ... داشتند، پنج قبضه شبه سلاح، دو قبضه سلاح جنگی و انواع سلاح سرد کشف و ضبط شد.

رحیمی افزود: همکاران ما در پلیس تخصصی با قدرت خرده‌فروشان و عمده‌فروشان مواد مخدر، سارقان، مزاحمان نوامیس و اراذل و اوباش برخورد خواهند کرد و خوشبختانه در اجرای این طرح شاهد همکاری مستمر و قابل تقدیر قوه قضاییه بودیم.

وی تصریح کرد: 75 نفر از افراد دستگیر شده در این طرح زیر 20 سال بوده و به اتهام مزاحمت برای نوامیس دستگیر شده‌اند و پس از دستگیری به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند، بر اساس برنامه‌ریزی‌های همکاران ما اراذل و اوباش شناخته شده تهران به‌طور مستمر تحت کنترل و نظارت پلیس قرار دارند.

فارس

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید