در دومین نظرسنجی سایت "صنعت نویس" مشخص شد

خبرنگاران برتر حوزه خودرو در سال 97

در دومین نظرسنجی سایت صنعت نویس از مدیران ارتباطات، کارشناسان، مسوولان و فعالان صنعت خودرو و همچنین صاحبان رسانه، خبرنگاران برتر حوزه خودروسازی کشور در سال 97 انتخاب شدند.
خبرنگاران برتر حوزه خودرو در سال 97

به گزارش خبرنگار صنعت نویس،در این نظرسنجی که ده ها نفر از مدیران ارتباطات، کارشناسان، مسوولان و فعالان صنعت خودرو و صاحبان رسانه ها در آن شرکت کردند، آقایان "سید رضا حسینی" از سایت خودروکار و خبرگزاری میزان، "حسین مزاریان" از سایت پرشین خودرو،"امین آزاد" از سایت بیت ران، "علیرضا بهداد" از سایت خودرونامه، "مرجان شهریاری" از روزنامه دنیای اقتصاد، "محسن آل طاها" از سایت خودروبانک، "احمد بروغنی" از سایت خودرونویس، "آمنه هادی پور" از خبرگزاری تسنیم و "حسین دلاور" از سایت اسب بخار عناوین برتر را به دست آوردند.

بر این اساس، آقای "سید رضا حسینی" از سایت تخصصی خودروکار با کسب بیشترین رای، به عنوان برترین خبرنگار حوزه خودرو در سال 97 انتخاب شد. همچنین آقایان "حسین مزاریان" از سایت تخصصی پرشین خودرو و "امین آزاد" از سایت تخصصی بیت ران به طور مشترک جایگاه دوم برترین خبرنگاران حوزه خودرو در سال 97 را به دست آوردند. طی نظرسنجی صورت گرفته اما آقای "علیرضا بهداد" از سایت تخصصی خودرونامه در رده سوم قرار گرفت و عنوان چهارم نیز به خانم "مرجان شهریاری" از روزنامه دنیای اقتصاد رسید. همچنین آقای "محسن آل طاها" از سایت تخصصی خودروبانک به عنوان پنجمین خبرنگار برتر حوزه خودرو در سال 97 انتخاب شد و آقای "احمد بروغنی" از سایت تخصصی خودرونویس نیز در رده بعدی قرار گرفت. در نهایت خانم "آمنه هادی پور" از خبرگزاری تسنیم و آقای "حسین دلاور" از سایت تخصصی اسب بخار، رده های بعدی برترین خبرنگاران حوزه خودرو طی سال 97 را به خود اختصاص دادند.

خبرنگاران برتر حوزه خودرو در سال 97

1-سید رضا حسینی از سایت خودروکار و خبرگزاری میزان

2-حسین مزاریان از سایت پرشین خودرو و امین آزاد از بیت ران (به طور مشترک)

3-علیرضا بهداد از سایت خودرونامه

4-مرجان شهریاری از روزنامه دنیای اقتصاد

5-محسن آل طاها از سایت خودروبانک

6-احمد بروغنی از سایت خودرونویس

7-آمنه هادی پور از خبرگزاری تسنیم

8-حسین دلاور از سایت اسب بخار

خبرنگاران برتر خودرو در روزنامه ها

اما در نظرسنجی انجام شده، خبرنگاران برتر حوزه خودرو در بخش روزنامه ها نیز انتخاب شدند که اسامی آنها به ترتیب در ذیل آمده است.

1-مرجان شهریاری از روزنامه دنیای اقتصاد

2-الهام دانیالی از روزنامه دنیای خودرو

3-مرجان اسلامی فر از روزنامه ایران و علی ابراهیمی از روزنامه همشهری (به طور مشترک)

خبرنگاران برتر در خبرگزاری ها

در بین خبرنگاران مشغول در خبرگزاری ها نیز نفرات نفر برتر به شرح ذیل انتخاب شدند.

1-آمنه هادی پور از خبرگزاری تسنیم

2-محبوبه فکوری از خبرگزاری مهر

3- مجید معتمد از خبرگزاری ایسنا

نفرات برتر در سایت های تخصصی

طبق نظرسنجی انجام شده، خبرنگاران برتر خودرو در حوزه سایت های تخصصی نیز به شرح زیر انتخاب شدند.

1-حسین مزاریان از سایت پرشین خودرو و امین آزاد از بیت ران (به طور مشترک)

2- علیرضا بهداد از سایت خودرونامه

3-محسن آل طاها از سایت خودروبانک

برخی چهره های شرکت کننده در نظرسنجی

اما از جمله چهره هایی که در نظرسنجی صنعت نویس شرکت کردند، می توان به منوچهر منطقی،مدیرعامل سابق ایران خودرو، داوود میرخانی رشتی، مشاور انجمن خودروسازان، محمدرضا نجفی منش رییس انجمن صنایع همگن قطعه، احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودروسازان، مازیار بیگلو دبیر انجمن قطعه سازان، سعید مدنی، مدیرعامل سابق سایپا، محمدرضا معتمد، مدیرعامل ایکاپ، اشکان گلپایگانی، مدیرعامل شركت isqi، سعید تاجیک، معاون شركت isqi، علی دماوندی، ارتباطات ایدرو، مهدی دادفر نایب رییس انجمن واردکنندگان خودرو، محمدرضا انواری، مدیر ارتباطات وزارت صنعت،معدن و تجارت، عقیل مصطفایی، مدیر فروش و بازاریابی عظیم خودرو،حسن کریمی سنجری، کارشناس خودرو، قاسم خاکی جوان از ارتباطات سایپا امید کرمی، ارتباطات سایپادیزل، مریم کربلایی ارتباطات سابق گروه بهمن، فرزاد صالحی کارشناس خودرو، فربد زاوه، کارشناس خودرو، کیارش افشاریان، ارتباطات رامک خودرو اشاره کرد.

همچنین خانم ها مرجان شهریاری، نرگس رسولی، مهناز رستمی و آقایان سینا گیلانی، خشایار نظریان، مزدک جمشیدی، حسین مزاریان، احمد بروغنی، بهنام وحیدی، میلاد علمی، علیرضا بهداد، امین آزاد، افشین خالدی، رضا حسینی و عباس مغری نیز به عنوان دبیران خودرو و صاحبان رسانه های مرتبط با خودروسازی در این نظرسنجی شرکت کردند.

این دومین باری است که صنعت نویس اقدام به نظرسنجی درباره خبرنگاران برتر حوزه خودرو می کند و سال گذشته نیز این نظرسنجی انجام و طی آن، آقای حسین مزاریان از سایت پرشین خودرو عنوان برترین خبرنگار سال 96 را به خود اختصاص داد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید