با این ترفند موهایتان را پرپشت کنید

روش های زیادی برای پرپشت شدن موها وجود دارد این راهکارهای ساده به پرپشتی موها کمک می کند.

برای پرپشت شدن مو، روش‌های زیاد و ساده‌ای وجود دارند. اما آنچه در اینجا مطرح می‌شود، توصیه‌های متخصصین در این زمینه برای شماست. برای داشتن مو‌های سالم و پرپشت، گاهی باید آن‌ها را کوتاه کنید. بهتر است این کار متناسب با نوع و اندازۀ موهایتان صورت گیرد تا زیبایی چهرۀ شما را برجسته‌تر سازد.

توصیه می‌کنیم که همیشه مو‌های خود را در رنگ‌های معقول و متعارف رنگ کنید و همیشه از کنتراست شدید جلوگیری کنید. به عنوان مثال، اگر رنگ کل مو‌های شما قهوه‌ای باشد، نباید هایلایت رنگ‌های بور داشته باشید. همیشه توصیه می‌شود بخشی از مو‌ها به میزان یک یا دو درجه روشن شود و بقیه به رنگ اصلی خود باقی بمانند تا نتیجه طبیعی باشد.

این کار برای تمیز کردن مو از رسوبات چربی و ذرات ریز بسیار ضروری است. شانه زدن مو‌ها همچنین کمک می‌کند تا جریان هوا به میان مو‌ها راه یافته و نیز حجم آن‌ها افزایش یابد.

سعی کنید هر روز صبح و عصر موهایتان را از بالا به پایین و بالعکس شانه کنید تا جریان خون در پوست سر و تغذیۀ مو‌هابه خوبی انجام شود. همانطور که پوست برای خلاص شدن از سموم انباشته شده در سطح خود نیازمند لایه برداری است، مو نیز به چنین چیزی برای رهایی از رسوبات چربی و ذرات معلق در هوا و عرق دارد. برای انجام این کار کافی است موهایتان را با کمی لوسیون مخصوص ماساژ Massage دهید و سپس آن‌ها را با شامپو بشویید.

اگر موهایتان خشک و چروک و شکننده است، سعی کنید آن را با مواد مغذی که پس از شستشو در حمام استفاده می‌شود، تقویت و بازسازی کنید. برای این که این مواد به همه جای مو‌ها برسد، بهتر است از فرچه‌های مخصوص رنگ مو استفاده کنید. همچنین استفاده از ماسک مو نیز مؤثر خواهد بود.

زیبایی مو بدون تزئین با اکسسوار‌های شیک و فاخر کامل نخواهد شد. اگر مو‌های خیلی نرمی دارید، می‌توانید از گیره استفاده کنید و اگر مو‌های ضخیم تری دارید، از شانه‌های تزئینی بهره ببرید که می‌تواند در مو‌ها فرو رفته و آن‌ها را پشت سرتان جمع کند. فراموش نکنید که اکسسوار‌ها باید با لباس هایتان هماهنگی داشته باشند.

ماهیت موهایتان را حفظ کنید. اگر مو‌های شما فر یا موج دار است، به جای اینکه برای تغییر حالتش تلاش کنید، آن را به همین حال بگذارید. در عوض می‌توانید زیبایی طبیعی مو‌های موج دارتان را با استفاده از محصولات مرتبط، کنترل کنید.
میزان

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید