احتمال ریزش ساختمانهای آسیب دیده از زلزله

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: به علت بارش باران و وزش باد احتمال ریزش ساختمان‌های آسیب‌دیده از زلزله وجود دارد.

محمد خسروی با اشاره به ورود سامانه ناپایدار به جو منطقه اظهار داشت: موج اصلی و اول از فردا دوشنبه تا روز چهارشنبه سبب وزش باد شدید، رعد و برق و آبگرفتگی معابر در مناطق غرب و شمال‌غرب استان می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه موج دوم بارش کمتر و هسته سردتری برخوردار است، گفت: از روز پنج‌شنبه تا شنبه هفته آینده دمای هوا در استان کاهش محسوسی خواهد داشت.

خسروی بیشترین فعالیت این سامانه را در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه اعلام کرد و افزود: دمای هوا از روز سه‌شنبه روند کاهشی داشته بارش در مناطق کوهستانی و نواحی سردسیر به صورت برف خواهد بود.

وی با بیان اینکه مردم در مناطق زلزله‌زده عایق‌بندی و زه‌کشی اطراف چادرها را انجام دهند، عنوان کرد: جمع‌آوری زباله از سطح معابر مناطق زلزله‌زده و پاکسازی آبراه نیز باید انجام شود.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه مراقبت از کابل‌ها و خطوط برق در مکان‌های اسکان موقت را ضروری دانست و اظهار کرد: به دلیل وقوع بارش و وزش باد لغزش دامنه‌های ناپایدار نواحی کوهستانی و ریزش ساختمان‌های آسیب‌دیده نیز وجود دارد.

تسنیم

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home2/sanatnevis/public_html/sites/all/modules/drupal/ctools/includes/css-cache.inc on line 52