یک منبع آگاه در وزارت صنعت اعلام کرد

احتمال تغییر مدیران عامل خودروسازی کشور تا دو هفته دیگر

تکلیف جا به جایی مدیران خودروسازی کشور تا دو هفته دیگر مشخص خواهد شد.
احتمال تغییر مدیران عامل خودروسازی کشور تا دو هفته دیگر

آن طور که یک منبع آگاه در وزارت صنعت،معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگار صنعت نویس عنوان کرد،کارگروهی در این وزارتخانه مشغول بررسی عملکرد مدیران خودروسازی کشور در دولت یازدهم است و نتایج آن تا دو هفته دیگر مشخص خواهد شد.
به گفته وی، این احتمال وجود دارد که طی دو هفته آینده و با مشخص شدن نتایج بررسی ها در کارگروه موردنظر، مدیران خودروسازی کشور تغییر کنند.
در حال حاضر مدیرعاملی ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز داخلی را هاشم یکه زارع بر عهده دارد و سکان هدایت سایپا و پارس خودرو نیز به ترتیب در دست مهدی جمالی و ناصر آقامحمدی است.
پیش تر مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز اعلام کرده بود که تغییر مدیران خودروسازی کشور بر عهده اعضای هیات مدیره بوده و آنها تصمیم نهایی را در این مورد خواهند گرفت.
با این حال ازآنجاکه وزارت صنعت به صورت غیر مستقیم در تغییرات مدیریتی خودروسازان نقش دارد، ممکن است تا دو هفته دیگر شاهد جا به جایی مدیران عامل ایران خودرو و سایپا و پارس خودرو باشیم. البته این احتمال نیز وجود دارد که مدیران فعلی به کار خود ادامه داده و جا به جایی و تغییری در صندلی مدیرعاملی غول های جاده مخصوص صورت نگیرد.

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید