آغاز ثبت‌نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی

ثبت‌نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های استان آغاز شد.

طرح همسفر تا بهشت ویژه دانشجویان شرکت‌کننده در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی برگزار می‌شود که در این مراسم زوجین دانشجو به مدت سه روز در مشهد اقامت خواهند داشت.

ملاک شرکت در مراسم ازدواج دانشجویی، دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در زمان عقد بوده و در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند، فقط یکی از آن‌ها به‌عنوان داوطلب اصلی ثبت‌نام می‌کند.

دانشجویان باید مدارک خود را تا یک هفته پس از ثبت‌نام برای تایید به دبیرخانه ازدواج دانشجویی (جنب سالن همایش‌های بین‌المللی غدیر، دبیرخانه ازدواج دانشجویی) ارائه کنند و ویرایش اطلاعات ثبت‌نام شده توسط خود داوطلب و صرفا قبل از تایید ثبت‌نام مقدور است.

شرایط و ضوابط ثبت‌نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی شامل زمان ثبت‌نام برای زوج‌های دانشجو از اول تا ۳۰ آذرماه امسال بوده و تاریخ عقد مجاز برای ثبت‌نام از ابتدای پارسال تا پایان ماه جاری است.

پرینت ثبت‌نام اینترنتی، اصل عقدنامه، اصل شناسنامه زوجین، اصل کارت ملی زوجین و اصل کارت دانشجویی دواطلب اصلی از جمله مدارک موردنیاز برای تایید مدارک زوجین است.

واجدین شرایط می‌توانند برای ثبت‌نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی از طریق لینک ازدواج دانشجویی که در سایت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه درج شده، اقدام کنند.

قابل ذکر است دبیرخانه ازدواج دانشجویی از روز یکشنبه، از ساعت ۹ الی ۱۲ پذیرای شرکت‌کنندگان ازدواج دانشجویی خواهد بود و دانشجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دبیرخانه ازدواج دانشجویی، ۰۲۴۳۳۰۵۴۲۷۶ تماس حاصل کنند.
ايسنا

برچسب‌ها :

افزودن نظر جدید